En Güzel Düğün Pozu Önerileri

Düğün pozu önerileri için hazır mısınız? Profesyonel bir fotoğrafçı ile çalışıyor olsanız bile bazen kendi istediğiniz pozları vermek isteyebilirsiniz. Fikir edinmeniz açısından son zamanların en güzel düğün pozu önerileri listesi hazırladık. İşte sizin için seçtiğimiz o birbirinden güzel düğün pozları.

İlk Görüş

Makyaj, saç bittiğinde ve gelinliğinizi giyip düğüne hazır olduğunuzda damadın sizi ilk görüşünü mutlaka ölümsüzleştirmelisiniz.

Duvak Altında

Duvağın altında öpüşmek ya da sarılmak en güzel düğün pozlarından biri.

Doğal Gülücükler

Birlikte kahkahalar attığınız doğal bir pozdan daha güzel ne olabilir?

Omuzda Taşıma

Eğlenceli düğün pozlarını daha samimi buluyorsanız bu omuzda taşıma pozu tam da size göre.

Alın Öpücüğü

En sevilen düğün pozu önerileri arasında hiç kuşkusuz alna kondurulan öpücük var.

Arkadan Sarılma

Son zamanlarda trend olan düğün pozları arasından seçim yapmak istiyorsanız en sevilenlerinden biri de bu arkadan sarılma anı. Arkadan sarılmanın yanı sıra romantik bir sarılma da iyi bir poz fikridir.

El ele koşmak

Manzaranın da göründüğü, birlikte koştuğunuz ya da yürüdüğünüz fotoğraflar düğün albümünün en nadide fotoğraflarından biri olabilir. Hem önden hem de arkadan alınacak bu kareleri çok seveceksiniz.

Romantik Öpüşme

Ve elbette iki aşık insanın hayatlarını birleştirmesinin ölümsüzleştirilmesi en çok da romantik bir öpüşme ile gerçekleştirilebilir. Muhteşem bir manzaranın önünde vereceğiniz romantik pozlar bu günü sizin için en güzel şekilde dondurabilir.

Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.