2017 Trendleriyle En Güzel 10 Gelin Ayakkabısı

Düğün hazırlığı yaparken en önemli kısımlar halledildikten sonra küçük gibi görünen oysaki gelin için en önemli konulardan biri olan gelin ayakkabısı kısmına geçilebilir. Gelin ayakkabısı seçmeden önce düğün mekanı ve gelinliğinizin seçilmiş olmasında fayda var. Mekanın zeminine ve gelinliğinizin stiline göre bir ayakkabı tercihi yapmanız son derece önemli.

İşte 2017 trendleri ile birlikte birbirinden güzel gelin ayakkabısı modelleri.

BHLDN (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Gelin ayakkabısı dendiğinde elbette akla ilk olarak parıl parıl parlayan ayakkabılar gelir. Eğer siz de hem zarif hem de şık bir ayakkabı arıyorsanız en güzel seçeneklerden biri.

Asos Papaya (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Düğün hazırlığı yaparken her zaman gösterişten yana tercih yaptıysanız bu taşlı gelin ayakkabısı modeline de bayılacaksınız demektir.

Donna Heels (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Düğün günü çok fazla yüksek topuk giymek istemiyor ve sade bir tercih yapmak istiyorsanız bu alçak ve kalın topuklu ayakkabı ideal.

Boohoo (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Hem sade, hem rahat hem de gelinlik stiline uygun bir ayakkabı arayanlar için en popüler modellerden biri.

Christine Sandals (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Kumsal ya da kır düğünleri için topuklu ayakkabı yerine düz taban ayakkabılar arıyorsanız bu muazzam sandalet tam da kumsal düğünlerine özel.

Shimmer Flats (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Düğün boyunca ayakta kalacağınız için daha rahat tercihler yapmak istiyorsanız parıltılı bir babete ne dersiniz?

Larazee (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Gelinliğinizi hafifçe kaldırdığınızda tüm zarafetiyle görünecek bir ayakkabı arıyorsanız tam da bu modeli arıyorsunuz demektir.

Asos (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Metalik ve parlak bir gelin ayakkabısı için en ideal tercihlerden biri. Her türlü gelinlik modeline uyum sağlayabilir.

Belinda Heels (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Parıl parıl parlayarak sizi prensese dönüştürecek bir gelin ayakkabısına ne dersiniz? Sade veya prenses model gelinlikler için en uygun ayakkabı modeli.

Barcelona (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Modern, şık ve bir o kadar da zarif bir gelin ayakkabısı arıyorsanız bu topuğundaki detaylarıyla büyüleyen ayakkabı ideal bir seçim.

Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

No Comments Yet

Leave a Reply