En Güzel 10 Çapraz Askılı Çanta Modeli

Moda dünyasında son birkaç yıldır çapraz askılı çanta modelleri yükselişte. Hemen fonksiyonel olmaları hem de şık görünmeleri ile hepimizin gönlünde taht kuran bu çantalar popüler olmaya devam edecek gibi görünüyor. Eğer siz de ağır ve büyük çanta kullanmaktan hoşlanmıyorsanız bu küçük boyutlu ama bir o kadar da kullanımı rahat çantaları tercih edebilirsiniz. İşte sizin seçtiğimiz en güzel 10 çapraz askılı çanta.

 

chloe

Chloe (Satın Almak İçin Tıklayınız)

En sevilen modellerden biri olan zincir askılı bu çanta modeli, en şık kombinlerinize bile yakışacak türden. Altın detayları ve vizon rengiyle oldukça şık.

kianna

Kianna (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Her kadının çantasında taba renkli bir çanta bulunmalı. Bu taba çapraz askılı çanta ile toprak tonlarındaki kombinlerinizi tamamlayabilirsiniz.

topshop

Topshop (Satın Almak İçin Tıklayınız)

İnciler bu senenin trendlerinden biri. Jean pantolonlardan ceketlere kadar her yerde gördüğümüz incileri çapraz askılı çanta modellerinde de görmek mümkün.

gucci

Gucci (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Gucci’nin bu muazzam tasarımı, ofis ya da özel günler için hazırladığınız kombinlere çok yakışacak.

sophie

Sophie Hulme (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Yazın rengi olan sarı bu çanta modeline çok yakışmış. Siz de renkli bir çanta arayışındaysanız bu neon sarı çapraz askılı çanta harika bir seçenek.

rebecca

Rebecca Minkoff (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Siyah bir çapraz askılı çanta günü kurtarmanızı sağlar. Hemen her kombine uyum sağlayabilecek, şık bir siyah çanta edinmeye ne dersiniz?

pinko

Pinko (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Bu senenin en sevilen renklerinden biri olan pembeyi çapraz askılı çanta modellerinde görmemek olmazdı.

mark

Mark Cross (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Hasır çanta trendini bu muazzam modelle yakalamaya ne dersiniz? Turuncu ve hasırın birleşimi ile yaz kombinlerinize enerji katacak harika bir çapraz askılı çanta modeli.

j.crew

J.Crew (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Bebek mavisinin yumuşaklığını sade tasarımıyla yansıtan bu muazzam çanta da renkli veya sade kombinlerle kullanılabilir.

mansur

Mansur Gavriel (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Popüler hale gelen torba çanta modellerini bu yıl da görmek mümkün. Bu şık versiyonunu günlük olarak kullanabilirsiniz.

Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

No Comments Yet

Leave a Reply