En Büyüleyici Düğün Pastası Fikirleri

Düğün hazırlıkları içinde en önemli kısımlardan biri düğün pastasıdır. Eğer düğün pastası fikirleri arıyorsanız sizin için en büyüleyici düğün pastalarını bir araya getirdik.

Düğün pastalarında genellikle beyaz renk hakim olur. Çiçeklerle süslenmiş bu 4 katlı beyaz pasta özellikle salon düğünlerine yakışır.

Kır düğünü yapmayı düşünüyorsanız çiçek süslemelerinin yoğun olduğu bir pasta tercih edebilirsiniz.

Son yıllarda şeker hamuruyla yapılmış gösterişli pastalar yerine daha çok damağa hitap eden lezzetli pastalar tercih ediliyor. Bu muazzam incirli ve orman meyveli pasta da bunlardan biri.

Sade bir şekilde dizayn edilmiş beyaz pasta üzerine toprak tonlarındaki çiçeklerle süs yaparak muazzam bir kır düğünü pastası elde etmek mümkün.

Düğün pastasından beklentiniz lezzetse bu muhteşem pancake pasta tam da size göre.

Muazzam şekilde dizayn edilmiş gösterişli düğün pastaları da sıklıkla tercih ediliyor. Bu pembe tonlarındaki çiçekli pasta da buna en güzel örneklerden.

Düğün pastaları genellikle incili, çiçekli olsa da siz tamamen zıt bir fikri de hayata geçirebilirsiniz. Bu harika çikolatalı pasta her göreni büyüleyecek.

Pastel tonlarında dizayn edilmiş bu harika pasta da her türlü düğün temasına uyum sağlayabilir.

Büyük düğün pastalarının servis edilmesi çoğu zaman zor olur. Bu tarz bir şeyle uğraşmak yerine cupcake şeklinde pastalar yaptırarak davetlilerinize kolaylık sağlayabilirsiniz.

Düğün pastası fikirleri ararken gösteriş istiyorsanız bu altın rengiyle süslenmiş büyüleyici pastaya ne dersiniz?

Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

No Comments Yet

Leave a Reply