Elie Saab 2018-2019 Sonbahar Kış Gelinlik Koleksiyonu

Düğün hazırlığı yaparken en önemli kısım olan gelinlik seçimi kısmına geldiyseniz, ünlü markaların gelinlik koleksiyonlarına göz atmadan karar vermeyin. Gelinlik tasarımı konusunda son derece başarılı olan, gelinleri çarpıcı ve zarafet dolu bir görünüme büründüren Elie Saab, her sezon koleksiyonlarıyla büyülüyor. Eğer siz de düğününüzde romantik ve prenses gibi olmak istiyorsanız Elie Saab gelinlik koleksiyonundan ilham alabilirsiniz.

İşte sizin için seçtiğimiz koleksiyondan en güzel gelinlikler

Elie Saab 2018-2019 Sonbahar-kış gelinlik koleksiyonunda her zaman olduğu gibi işlemeler ön planda.

Elie Saab’ın tasarımlarının genelinde prenses kesim gelinlikler göze çarpıyor. Özellikle kış aylarında düğün yapacaksanız kapalı mekanlar için en ideal gelinlik tercihi, prenses kesim gelinlikler.

Romantik bir görünüme sahip olmak istiyorsanız bu koleksiyonda da yer alan kayık yaka gelinlikleri tercih edebilirsiniz.

Son zamanların gelinlik trendlerinden biri olan üç boyutlu işlemeler bu koleksiyonda da yer alıyor. Hem gelinlikte hem de duvakta yer alan işlemeler romantik bir görünüm veriyor.

Daha sade ve düz kesimli gelinlikleri tercih ediyorsanız Elie Saab gelinlik koleksiyonlarında minimalist tasarımlar da yer alıyor.

Dantel, şifon, tül ve organze kumaşların kullanıldığı koleksiyonda kemerli gelinlikler de göze çarpıyor.

Her ne kadar arabesk ve romantik tasarımların ön planda olduğu bir koleksiyon olsa da midi ve mini gelinliklerin de  yer aldığı son derece modern tasarımlar da mevcut.

Omzu düşük, bele oturan ve vücut proporsiyonunu harika bir şekle sokan gelinlikler bu koleksiyonun en önemli parçaları.

Romantik görünümü pekiştiren uzun ve büyük duvaklar da göze çarpıyor.

Çiçek işlemelerinin yanı sıra son zamanlarda trend olan inci işlemelerini de Elie Saab gelinlik koleksiyonlarında görmek mümkün. Sadeliği ışıltıyla bir araya getirdiği harika tasarımlarıyla her sezon gelin adaylarının kalbini kazanan Elie Saab’ın bu harika koleksiyonu da görülmeye değer.

Masalsı bir düğün planlıyorsanız bu koleksiyonda da yer alan uzun kuyruklu, işlemeli, dantelli, tüllü gelinlik ve duvaklar ilginizi çekebilir. Balo salonu, restoran ya da tarihi mekan düğünleri için tercih edilebilecek birbirinden güzel tasarımları bu koleksiyonda bulabilirsiniz.

 

 

Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

No Comments Yet

Leave a Reply