DKNY 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

DKNY her zaman etnik tarzdaki desenleri kullanmayı severdi ama bu sene New York Moda haftasında bu sevgisini daha da fazla gözler önüne serdi. Özellikle Afrika kabilelerini anımsatan desenler koleksiyonda sıkça karşımıza çıkıyor. Klasik çizgilerinden çıkmadan yine efsanevi bir koleksiyon var karşımızda, 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu beklenilen gibi tüm sınırlarını zorlamayı seven markanın bir başka şaheseri.

DKNY

DKNY’ın seveni ve sevmeyeni çok aslında, yıllar geçtikçe basitleştiğini düşünenler de var en yüksek nokta bu dediklerinde yanıldıklarını söyleyenler de. Genç ve dinamik tarzla etnik desenlerin ağırlığının birlikte uyum içinde olduğu bir koleksiyon olmuş 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu.

Önümüzdeki yaz sıklıkla göreceğimiz maxi boy etekler, canlı ve bir o kadar da klasik hatlara sahip. Siyahtan başlayarak çok geniş bir renk ve desen skalasında mat ve yaz renklerini görmek mümkün. Sınırlara bağlı kalmayan kadınların özgürce giyebileceği parçalar için bu koleksiyona mutlaka göz atmalı.

Koleksiyondaki bir diğer dikkat çekici nokta ise topuklu ayakkabıların yerini artık spor ayakkabıların almış olması. Topuklu ayakkabılar bir kadın için vazgeçilmez olsa da spor ayakkabılar çok hızlı bir şekilde hayatımızın içine topuklular kadar girmeye hazırlanıyor.

Kişisel olarak kendime hiç bir zaman çok yakın hissetmedim DKNY’u, bence bir ilkbahar yaz sezonu için fazla kapalı ve siyah renk çok fazla kullanılmış. Siyah her kadının aşkıdır fakat biraz daha enerjik renklerde olmasını isteyebileceğim tasarımlar sıkça karşıma çıktı bu koleksiyonda. Farklı desenlerin alt ve üst olarak kullanılmasında yakalanan uyum ise beni çekmedi dersem yalan olur.

DKNY 1

DKNY 2

DKNY 3

DKNY 4

[imagebrowser id=288]
Ece X.

Merhaba! Ben Ece, Marmara Üniversitesi İşetme mezunuyum. Deneyimlerimi ve bilgilerimi paylaşmak en büyük tutkum. Yazılı olarak buradan, izlemek isterseniz eğer beni Youtube kanalımdan takip edebilirsiniz. Mutlu Kalın!

No Comments Yet

Leave a Reply