Diane von Furstenberg 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

İnanılmaz! Başka bir kelime bulamıyorum bu koleksiyon için. Bir kadının isteyebileceği her şeyi bir paket halinde önümüze sunmuş Diane von Furstenberg. Hem şık olsun, hem rahat olsun, dikkat çeksin ama göze batmasın, yazlık olsun ama çok da aşırı detayları olmasın… Evet, kadın olmanın tüm tutarsızlıklarını çözmüş bir koleksiyon var karşımızda.

dvg

Kullanılan renk ve desenlerin mükemmelliğinden mi bahsetsem yoksa 1950’lerden gelen pin-up esintilerinin modern kadınlar üzerindeki uyumundan mı bilmiyorum. Gözümü kırpmadan bu koleksiyona saatlerce bakabilirmişim gibi hissediyorum.

Hepsi ayrı ayrı bir hikaye anlatan parçaların şehirli ve şık kadın imajı oluşturmaktaki başarısı görmezden gelinemez seviyede. Koleksiyonda en çok kullanılan 2 desen var. Biri kareli desenler diğeri ise çiçek desenleri. İlkbahar ve yaz aylarına çok yakışacak tasarımlarla bu sene Diane von Furstenberg en üst noktalarından birini yaşıyor diyebiliriz. Ve defilenin göz bebeği ise Naomi Campbell’dı.

Genç, dinamik ve şehirli kadın temalı bu koleksiyon mükemmel bir ilham alma noktası.

dvg 6

dvg 2

dvg 3

dvg 4

dvg 5

[imagebrowser id=289]
Ece X.

Merhaba! Ben Ece, Marmara Üniversitesi İşetme mezunuyum. Deneyimlerimi ve bilgilerimi paylaşmak en büyük tutkum. Yazılı olarak buradan, izlemek isterseniz eğer beni Youtube kanalımdan takip edebilirsiniz. Mutlu Kalın!

No Comments Yet

Leave a Reply