Cushnie 2020 Yaz Gelinlik Koleksiyonu

Minimalist gelinlikler konusunda eline su dökülmeyecek bir tasarımcı olan Carly Cushnie, 2020 yaz gelinlik koleksiyonunu beğeniye sundu. Siz de düğününüzde daha az gösterişli, sade, minimal ve aynı zamanda da son derece şık bir gelinlik giymek istiyorsanız bu koleksiyona mutlaka göz atın. İşte sizin için seçtiğimiz koleksiyonun en güzel tasarımları.

Kare dekoltesi, kalın askıları ve dümdüz inen formuyla muazzam görünen bu gelinlik yaz gelinleri için harika bir tasarım. Koleksiyonun genelinde tercih edilen minimalist tarz bu gelinlikte de kendini yoğun olarak hissettiriyor.

Koleksiyonda sadeliğin yanı sıra geleneksel detaylar da göze çarpıyor. Derin sırt dekoltesinin altından çıkan dantel buna en güzel örneklerden biri.

Son zamanlarda popüler olan tulum gelinlikler konusunda da fikir almak istiyorsanız bu koleksiyon size fikir verecektir. Cushnie 2020 yaz gelinlik koleksiyonunda feminen olduğu kadar maskulen tasarımlar da göze çarpıyor.

Saten kumaşı, spagetti askıları, V yakası ve dantel detayıyla koleksiyonun en güzel tasarımlarından biri. Bu tarz bir gelinlik kendi başına hem çok sade hem de göz alıcı olduğundan saç-makyaj tercihinizi de sade modellerden yapmayı ihmal etmeyin.

Bu sade straplez gelinlikteki bacak dekoltesi detayıyla hem modern bir gelin olabilir hem de trendleri yakalayabilirsiniz.

Cushnie 2020 gelinlik koleksiyonunda takım elbise modelleri de yer alıyor.

Bu muazzam koleksiyondaki tasarımlardan sizin favoriniz hangisi? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

No Comments Yet

Leave a Reply