Cannes Film Festivali 2012 / Kırmızı Halı

Bu yıl Cannes Film Festivali’ nin 65.’ si düzenleniyor. Ünlü yıldızların kırmızı halıdan Casino de Cannes’ e geçerken hangi tasarımları giydikleri, hangi aksesuarları tercih ettikleri, nasıl göründükleri, festivalde ödül alan filmlerden daha çok ilgi çekiyor  çoğu zaman.

Dünya basını her zamanki gibi bu yılda yoğun ilgi gösteriyor festivale. Ünlü yıldızlar kırmızı halıdan geçerken kameralara en güzel pozlarını vermeye, ünlü markaların, tasarımcıların elbiselerini en iyi şekilde taşımaya çalışıyorlar.

Bu yıl her zaman gördüğümüz, alışılmışın dışındaki yıldızlardan farklı olarak  genç yaşına rağmen festivalde jüri üyesi olmayı başarabilmiş bir isim dikkatleri üzerine  çekiyor kırmızı halıda. Diane Kruger, su yeşili rüzgarda uçuşan  elbisesiyle sade, şık ve nasıl asil olunabileceğini öğretiyor sanki.

Rust & Bone filmindeki başarılı performansıyla dikkat çeken Marion Cotillard ise taşıdığı siyah renkli elbisesiyle siyah gülü anımsatıyor kırmızı halıda yürürken.

Angelina Jolie, Naomi Watts, Eva Longoria, Salma Hayek’ in Cannes kırmızı halıda elbiseleriyle nasıl göründüklerini merak ediyorsanız fotoğraflara göz atabilirsiniz.

[imagebrowser id=23]

Kübra Bayram

Moda aşığı Kübra, Çukurova İşletme' yi bitirip hayallerini gerçekleştirmek üzere yeni ufuklara yelken açtı ve kendini İtalya'da buldu. Orada dükkan dükkan dolaşıp, vintage modasını araştırdı. Dünya çapındaki markaların markalaşma süreçleri ile de ilgilenen Mutlu Kadınlarımızdan Kübra bizimle burada moda ruhunu, felsefesini, trendleri, stili kısacası modayı paylaşacak. Ona [email protected] dan "naber?" diyebilirsiniz.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.