Bu Yazın En Güzel 10 Güneş Gözlüğü

Yaz geldiğinde ihtiyaç duyduğumuz en önemli şey hiç kuşkusuz güneş gözlüğü modelleridir. Hem sağlığımız için hem de stilimiz için gerekli olan güneş gözlükleri her yıl farklı modelleriyle karşımıza çıkıyor.

İşte size fikir vermesi için seçtiğimiz en güzel 10 güneş gözlüğü modeli.

Quay (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Muazzam renk geçişleri ve ince kenarlarıyla zarif bir güneş gözlüğü modeli arayanların bayılacağı harika bir model. Tercihinizi renklerden yana yapmak istiyorsanız ideal bir seçenek olabilir.

Urban Outfitters (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Rose gold yani pembe altın rengi moda dünyasını etkisi altına aldı. Güneş gözlüklerinde de kullanılan bu renk uzun süre popüler olacak gibi duruyor. Siz de koleksiyonunuza rose gold güneş gözlüğü eklemeye ne dersiniz?

Totokaelo (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Cool ve stil sahibi görünmek için bu büyük ve çerçevesiz güneş gözlüklerini tercih edebilirsiniz.

Primary (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Şeffaf kenarları ve renkli camlarıyla enerjik bir gözlük modeli daha. Genç bir stile sahipseniz bu modele bayılacaksınız demektir.

Dior (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Metal kenarlıklarıyla kendine özgü bir modeli olan bu güneş gözlüğünü tatilde stilinizi tamamlamak için kullanabilirsiniz.

Miu Miu (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Yuvarlak güneş gözlüğü modelleri bu sene de oldukça popüler. Vintage esintili kalın çerçeveleriyle bu harika bir seçenek olabilir.

Gentle Monster (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Desenli ve şık bir güneş gözlüğü arıyorsanız bu model oldukça popüler. Hem günlük hem de plaj stilinde kullanabilirsiniz.

Spektre (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Bu yılın en trend güneş gözlüğü modeli hiç kuşkusuz yuvarlak ve renkli camlı modeller. Stilinizi en iyi şekilde tamamlamaya ne dersiniz?

Bottega Veneta (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Güneş gözlüğünde aradığınız şey asalet ise bu gözlük ihtiyaçlarınıza cevap verebilir. Cat eye modeli bu yıl gözlükte en popüler olan model.

Burberry (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Vintage gözlük modelleri ile plaj stilinizi en iyi şekilde tamamlayabilirsiniz. Bu kalın çerçeveli ve desenli güneş gözlüğü modeli ise stilinizdeki farklılığı ortaya koyacak cinsten.

Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

No Comments Yet

Leave a Reply