Bu Sezonun En İyi 10 Baharlık Ceket Modeli

Kış aylarını geride bıraktığımız şu günlerde kalın kazaklar, kabanlar ve montlar yavaş yavaş fazla gelmeye başladı bile. Isınan havalarla birlikte artık kombinler biraz daha ince parçalarla oluşturuluyor. Baharın gelmesinin en iyi yanlarından biri de gün yüzüne çıkan baharlık ceketler. İşte bu güzel ılık havalarda kombinlerinizi tamamlayabileceğiniz bu sezonun en iyi 10 baharlık ceket modeli.

topshop
Benzeri: Burberry (Satın Al)

 

Havaların ısınması demek trençkotların vitrinleri süslemesi demek. Sezonun modası haki yeşil en çok trençkotlara yakışmıyor mu? Bu sene özellikle dizlere kadar uzanan uzun modeller revaçta.

37130002_092_b
Kot Ceket: Alexander Wang (Satın Al)

Her kadının dolabında mutlaka kot ceket bulunması gerekiyor. Özellikle bahar aylarında günlük kombinlere çok yakışan bu harika kot ceketler, stil sahibi ve cool görünmenin ilk şartı.
M9121H02R-K11@9

Lacivert ince bir baharlık ceket ile her türlü kombini oluşturabileceğinizi biliyor muydunuz? Bu tarz bir ceket hem şık hem de sportif kombinlere çok yakışıyor.
eqzoom85

Şık bir taba rengi deri ceket, özellikle ofis kombinleri için adeta bir kurtarıcı görevi görüyor.
burberry

Krem rengi trençkotların modasının geçtiğini sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Bu sezon da Burberyy’nin bu harika düğmeli ve kemerli trençkotlarını gönül rahatlığıyla giyebilirsiniz.
12223.0.zoom

Stil sahibi olmanın yolu, şık bir deri cekete sahip olmaktan geçiyor. Günümüz moda dünyasında jean pantolonlardan şık kalem eteklere kadar her türlü kıyafete yakışan, modası geçmeyen ve geçmesini de hiç istediğimiz deri ceketler bu sezon da popülerliğini koruyor.
38193660_031_a

Birkaç sezondur hayatımıza giren militer ceketler, bu baharda da vitrinleri süslüyor. Haki yeşilin cool havası ve militer stilin kattığı asilik birleşince ortaya harika bir görünüm çıkıyor.
l

İlkbahar gelir de renkli ceketler giyilmez mi? Bu yağmurluk tarzında cıvıl cıvıl renklere sahip baharlık ceketler bu sezonunun en iç açan parçaları arasında yer alıyor.

37365889_022_b

70’ler stilinin moda dünyasına kazandırdığı en güzel şey hiç kuşkusuz süet. Havalar ısınmaya başlar başlamaz süet ceketlere sarılmamak elde değil. Serin akşamlarda da şık kombinleri tek bir süet ceketle muazzam hale getirebilirsiniz.
_10773457

Askeri ceketler ve kamuflaj deseni moda olduğundan beri haki yeşil popülerliğini yitirmiyor. Bu harika renkte bir baharlık ceket mutlaka dolabınızda yer almalı.

 

Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

No Comments Yet

Leave a Reply