Blazer Ceket Kombinleri ile Sonbahar Coolluğu

İşte en cool blazer ceket kombinleri! Sonbaharda cool kombinler yapmak için birkaç parçaya ihtiyacınız var. Bunun için tercih edilebilecek en güzel parçalardan biri blazer ceketler. Hem iş hem de günlük kombinler için tercih edebileceğiniz en şık blazer ceketleri sizin için derledik.

blazer ceket kombinleri
OXXO Yeşil Blazer Ceket
(Satın Almak İçin Tıklayınız)

Truvakar kol ve cep detayı ile maskülen görünen bu ceketi geçiş mevsimlerinde en şık şekilde kombinleyebilirsiniz.

blazer ceket kombinleri
New Now Kadın Bej Çizgili Blazer Ceket
(Satın Almak İçin Tıklayınız)

Crop top ve kot pantolon gibi yazlık bir kombinin üzerine giyeceğiniz şık bir blazer ceket ile kolayca sonbahar stilini yakalayabilirsiniz.

blazer ceket kombinleri
TRENDYOLMİLLA Ekru Oversize Ceket
(Satın Almak İçin Tıklayınız)

Oversized blazer ceketlerle cool görünmemek imkansız. Şık bir havuç pantolon ile ofiste, kot pantolon ile günlük hayatta kullanabilirsiniz.

Defacto Kareli Blazer Ceket
(Satın Almak İçin Tıklayınız)

Ekose desenli, kareli ya da çizgili vintage ceketler de bu sezon oldukça popüler.

Dilvin Kadın Mint Kol Büzgülü Boyfriend Ceket
(Satın Almak İçin Tıklayınız)

Mint yeşili gibi pastel tonlarda ceketlerle de hem maskulen hem de feminen görünen oldukça cool kombinler oluşturabilirsiniz.

Eka Kadın Camel Kolu Büzgülü Çift Cep Blazer Ceket-Camel
(Satın Almak İçin Tıklayınız)

Dolabınızda bulunacak birkaç blazer ceket ile oldukça şık kombinler oluşturabilirsiniz. Ofis için cool stiller araştırıyorsanız blazer ceket kombinleri tam da size göre.

Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

1 Comment
  1. Blazer ceket, hem erkeklerin hem de kadınların kombinlerinde kullandığı oldukça sık görülen bir kıyafettir. Hatta gardıroplarımızın olmazsa olmaz kıyafetleri arasındadır. Blazer ceketler, görüntümüze şıklık katan kıyafetlerdendir. Spor bir kombin yapsanız bile üzerinize blazer bir ceket aldığınızda bir anda havanızı değiştirir, şık görünmenizi sağlar. Tabi doğru kombin yapıldığında.

Leave a Reply