Birbirinden Güzel 100 TL Altında 10 Elbise Modeli

Yaz geldiğinde dolabımızda eksikliğini hissettiğimiz en önemli şeylerden biri hiç kuşkusuz elbise. Eğer siz de ne kadar çok olursa olsun kesinlikle farklı elbise modelleri istiyorsanız yazın gelmesiyle birlikte alışveriş çılgınlığına da başlamış olmalısınız. Şık elbiseler edinirken bütçenizin çok da fazla sarsılmasını istemiyorsanız sizin için derlediğimiz 100 TL altında 10 elbise listesine mutlaka ama mutlaka göz atmalısınız.

frever 21

Forever 21(Tıklayarak Satın Alabilirsiniz)

Çiçek desenli elbiseler bu yaz da oldukça popüler. Bu harika tüllü, çiçek desenli siyah elbiseyi hem plajda hem de günlük olarak giyebilirsiniz.

love ady

Love ady (Tıklayarak Satın Alabilirsiniz)

Son birkaç sezondur kadife elbiseler trend. Kadife çılgınlığına siz de bu elbiseyle ayak uydurabilirsiniz. Üstelik bu elbiseyi beyaz kısa kollu tişört üzerine de giyebilirsiniz.

bishop+young

bishop + young (Tıklayarak Satın Alabilirsiniz)

Kadifelerden sonra süet elbiseler de vitrinleri süslüyor. Siz de süet kumaşını seviyorsanız bu bohem elbise tam da size göre.

boohoo

boohoo (Tıklayarak Satın Alabilirsiniz)

Özel davetlere katılırken bu muhteşem siyah saten elbise ile boy göstermek istemez misiniz?

soieblu

soieblu (Tıklayarak Satın Alabilirsiniz)

Dantel şıklığını bu elbise ile yakalayabilirsiniz. Nişan, düğün gibi özel günlerde giyerek harika görünebilirsiniz.

just for wraps

just for wraps (Tıklayarak Satın Alabilirsiniz)

Çiçek deseni ile birlikte fırfır detayı ve asimetrik kesim bu elbiseye muhteşem bir hava katmış. Sıcak yaz günlerinde giyerek şıklığınızı koruyabilirsiniz.

angie

angie (Tıklayarak Satın Alabilirsiniz)

Festival stilini yakalamak için bu kaftan modeli desenli elbiseyi tercih edebilirsiniz.

jessica simpson

Jessica Simpson (Tıklayarak Satın Alabilirsiniz)

Bahar ve yaz aylarına en çok yakışan renklerden birisi olan nar çiçeği bu elbiseye oldukça yakışmış. Kemer detayı ve omuz pencereleri son derece şık.

trixxi

Trixxi (Tıklayarak Satın Alabilirsiniz)

Özel günlerde giymek için çarpıcı bir elbise modeli arıyorsanız bu kırmızı ve dantel detaylı elbise kesinlikle en ideal seçim olacaktır.

love zoe

Love, Zoe (Tıklayarak Satın Alabilirsiniz)

Düşük omuz ve volanlı kolların bir arada kullanıldığı bu harika elbise yaz aylarında giymek için harika. Lacivert ve çizgili olması marin stili için oldukça uygun. Hem günlük olarak hem de plaj stilinde tercih edilebilir.

Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

No Comments Yet

Leave a Reply