Beklenen Düğün Klibi: Betül ve Fatih

Uzun bir aradan sonra merhabalar,

Düğün hikayelerini anlatan klipler inanılmaz boyutları almaya başladı. Biz de zaman zaman burada sizinle bu klipleri paylaşıyoruz.

Bugün sizinle bizden bir ismin düğün klibini paylaşacağım. Kadınım Mutluyum kurucusu ve genel yayın yönetmeni Betül Yıldız geçtiğimiz yıl evlenmişti. Rüya gibi bir kumsal düğününe sahip olan Betül’ün klibi de sonunda hazırlanmış.

Klipte düğüne hazırlıkları, fotoğraf çekimlerinden karelerin yanı sıra, geleneksel, evden kız alma görüntüleri de dikkat çekiyor.  Daha önce düğünde yayınlanmak üzere bir klip daha hazırlatan çiftin bu videosuna biz bayıldık.

Siz de eğer düğün klibinizin Kadınım Mutluyum anasayfasında, Kadınım Mutluyum TV ekranında yayınlanmasını istiyorsanız bize bir mail atabilirsiniz. ceren(@)kadinimmutluyum(.)com.

Düğün sahibi çift: Betül ve Fatih Yıldız

Yer: Kumkuyu

Tarih: 18 Mayıs 2013

Studyo: StudyoModel

Ceren Uzuner

Ceren, hayatı dolu dizgin yaşamyı sevenlerden. Kadın olmanın güzelliğini yaşamayı en iyi bilenlerimizden. Ceren bizimle dilediği her konuda yazmak üzere anlaştı. Biz de olur nasıl istersen dedik. Koyu bir Ezginin Günlüğü tutkunu olan Ceren giyinmeyi, şarkı söylemeyi, gezmeyi, aşık olmayı en çok yazmayı ve bizi seviyor. Biz de onu seviyoruz. Umarız siz de seversiniz.

No Comments Yet

Leave a Reply