Bebek Mavisi – Trend Alarmı

Bu seferki trendimiz, Bebek Mavisi. Yeni bir trend alarmı yazısıyla karşınızdayım.  Bu yaz geçtiğimiz yazlara nazaran daha çok pastel tonlar görüyoruz ve bunlardan en çok kullanılanı ise bebek mavisi oluyor. Önünden geçtiğiniz her mağazada bolca bu rengi gördüğünüz biliyorsunuz.

Bu renk artık her yerde, kıyafetlerden aksesuarlara, ayakkabıdan telefon kabına, ev dekorundan bisikletlere kadar her yeri kaplamış durumda. Yazın en güzel yanların biri de çok sıkça kullanmadığınız renkleri kullanma özgürlüğü sanırım. Şahsen kışın özellikle karlı bir yere gittiysem bu tarz renkleri kullanmayı çok severim. Bu seferki örnekler ise yaz gelmişken yaz kıyafet modasıyla ilgili. Bende sizlere ilham alabileceğiniz bir kaç örneği derledim. Geç kalmadan bu trendi siz de yakalayın.

1) Elbise

bebek mavisi
Bu Gucci Elbiseye bir göz atın.

2) Üst

bm 18
Something Navy Blogunun yazarı Arielle’nin bluzuna bir göz atın.

3) Pantolon

bm 6
Bu indirimdeki kalem pantolona bir göz atın.

4) Bebek Mavisi Tulum

bm 16
Nasty Gal sitesindeki bu tulum da indirimde!

5) Etek

 

 

 

bm 17
Son zamanların en ünlü tasarımcılarından Rosie Assoulin eteğine göz atın.

Bebek mavisi trendi için hazırladığımız bu mını liste hakkında ne düşünüyorsunuz. Lütfen yorumlarınızı bırakmayı unutmayın. Aklınızdan geçen başka bir trend varsa çekinmeden isteyin. Sizin için araştırıp yazalım.

Sevgiler…

Ece X.

Merhaba! Ben Ece, Marmara Üniversitesi İşetme mezunuyum. Deneyimlerimi ve bilgilerimi paylaşmak en büyük tutkum. Yazılı olarak buradan, izlemek isterseniz eğer beni Youtube kanalımdan takip edebilirsiniz. Mutlu Kalın!

No Comments Yet

Leave a Reply