Balıkçı Şapkası Modelleri ile Aksesuar Trendi

Aksesuar kullanmayı seviyorsanız trendleri de yakından takip etmelisiniz. Son zamanlarda birçok blogger ve ünlüde görüldüğü gibi en trend aksesuarlardan biri balıkçı şapkası modelleri oldu. Siz de bu trende ayak uydurmak istiyorsanız sizin için derlediğimiz balıkçı şapkası modellerine mutlaka göz atın.

Düz siyah bir balıkçı şapkasını günlük kombinlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Hem plajda hem de günlük hayatta kullanılabilecek harika bir model.

H&M Gabardin Balıkçı Şapkası (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Sportif kombinlerinize ya da günlük hayatta güneşten korunmak ve aynı zamanda cool bir stile sahip olmak için en güzel şapka modellerinden biri.

Nike Festival Balıkçı Şapkası (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Son dönemin en popüler deseni olan yılan deseni de balıkçı şapka modellerine çok yakışıyor. En cool veya en şık kombinlerinize bu şapka ile noktayı koyabilirsiniz.

H&M Balıkçı Şapkası (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Peki bu harika şapkaları nasıl kombinlemek gerekir? İşte sizin için derlediğimiz balıkçı şapkası ile kombin önerileri.

Bu şapkaları yalnızca sportif kombinlerde kullanabileceğinizi düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. En şık ve en süslü kombinlerinizde bile kullanabilirsiniz.

Siyah bir şapka ile yapamayacağınız kombin yok.

Kot balıkçı şapkaları günlük kombinlere farklı bir hava katmak için yeter de artar bile.

Sizin için derlediğimiz bu birbirinden güzel balıkçı şapkası modelleri arasından sizin favoriniz hangisi? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.