Baharın Rengi Turuncu Dudaklarda

Turuncunun her tonunda dudaklara hazır olun. Sarı-turuncu, pembe-turuncu hatta neon turuncu rujlar her yerde. Baharın enerjisini yansıtan turuncu rujlara biraz daha yakından bakalım.

turuncu dudaklar 8

Bahar havalarının iyiden iyiye kendini göstermeye başladığı günlerde cildimizin biraz da pembeleşmesiyle makyaj kullanımını azaltmaya başladık. Fondöten ve pudranın cildimizde hissettirdiği o ağırlık hissi sıcak havalarda katlanılmaz olmaya başladı. Sıcak günleri bazen sadece bir rujla günleri geçirebiliyoruz.

dudak trendi (5)

Peki ya rujunuz bu yaz nasıl olmalı? Kışın dumanlı göz makyajlarının vazgeçilmezi olan nude yani çıplak dudak, bahar ve yaz aylarında sadece ruj kullanmak istediğinizde sizi çok soluk bir görüntüyle karşı karşıya bırakacaktır. Bu sene moda haftalarında da sıkça kullanılan turuncu rujlar bahar makyajınıza hem canlılık hemde enerji katacak gibi duruyor.

turuncu dudaklar 16

Turuncuyu herkes sevmez, zor bir renktir ama dudak rengiyle bütünleştiği anda ortaya çıkan enerji göz ardı edilemez seviyede. Doğada bulunan renklerin bir çok tonu vardır. Turuncuda bunlardan biri. Bir çok ton içerisinden ister sarışın olun, ister esmer size uyacak bir turuncu mutlaka bulacaksınızdır.

Best Orange Lipstick Light Dark Skin Tone Spring 2014 Trend

Bronzlaşmaya başlayacağımız günlerde ise çantamıza sadece turuncu rujumuzu atmamız yeterli. Hafif bronzlaşan yanaklarınıza rujunuzu çok sürüp ardından biraz dağıtıp, daha sonrada dudaklarınıza rujunuzu uyguladıktan sonra her yere gitmeye hazırsınız demektir.

turuncu dudaklar 12

Bahar güneşinin rengi olan turuncuyu bir çok ünlü koleksiyonuna katmış bile. Hemen sizde denemeye başlayın. Kendinize uygun turuncuyu bulduğunuzda sizi kimse rujunuzdan ayıramayacaktır.

dudak trendi (2)

Ece X.

Merhaba! Ben Ece, Marmara Üniversitesi İşetme mezunuyum. Deneyimlerimi ve bilgilerimi paylaşmak en büyük tutkum. Yazılı olarak buradan, izlemek isterseniz eğer beni Youtube kanalımdan takip edebilirsiniz. Mutlu Kalın!

No Comments Yet

Leave a Reply