Baharın Jean Kombinleri

1800’lerden beri hayatımızın bir parçası olan jean pantolonlar bu sezonda dolabımızın demirbaşı. Tek bir jeanle bile bir çok kombin yapmak mümkün. İster günlük, ister gece kıyafeti yaratın. Klasikliğe sporluk, sıra dışı olmaya sadelik katın. Aslında jeanler hakkında söylenecek bir çok şeyi atlayacağımdan eminim. Öyle bir dünya ki jeanler; herkesin farklı bir gözle gördüğü, farklı şekillerde kendini iyi hissettiği, ama tek bir ortak noktada buluşan.

jean 15

Jeanleri kombinlemek hem çok kolay hem de çok rahatlar. Günlük olarak bir spor ayakkabı basit bir tişörtle kombinlediğiniz kıyafetinizi, ışıltılı bir detay ve bir stiletto ile akşam yemeğine uygun hale dönüştürebilirsiniz.

jean

Sezonun öne çıkan parçalarından biri olan boyfriend jeans, yani erkek arkadaşınızdan ödünç almışsınız gibi duran jeanler ise rahatlığın diğer adı olmalı. Kombinlemek kolay, üstünüzdeki duruşu güzel, birde çok rahat, daha ne olsun?

jean 3

Bahar havaları yazlık parçalarla kışlık parçaları buluşturmak için harika. Kazaklarınızdan vazgeçmeye hala hazır değilsiniz ama sandaletlerinizin rahatlığını çok özlediniz. Giyin ve çıkın çünkü bahar havaları bunu gerektirir.

jean 5

Sadeliği sevenlerinde vazgeçilmezi olan jeanler, iş hayatından günlük hayata her yerde sadeliğiyle göz kamaştırabiliyor. Düz tişört, bir blazer ceket, topluklu ayakkabı ve ya düz ayakkabılarla yapacağınız kombinler sade şıklığın anahtarı.

jeans 5

Yırtık jeanler ise başımızın tacı, büyüklerimizin onlar hakkında yaptığı esprilere rağmen biz yırtık jeanlerimizi seviyoruz, vazgeçmiyoruz. Dilediğimiz saatte ve dilediğimiz yerde yırtık jean bizimle. Klasik, spor, sade, şık hiç fark etmez yırtık jeanler tam bir can kurtaran.

jean 9

Jeanleri bir kalıba sokmak neredeyse imkansız. Kendi vücut tipinize göre seçtiğiniz bir jean dolabınızda mutlaka olmalı. Yırtık, düşük bel, yüksek bel, dar paçalı, bol paçalı… Eminim siz kendiniz bir çok kalıp ekleyebilirsiniz dediklerime fakat 160 yıldır modası geçmeyen bir gerçek jeanler.
Herkesin dolabında birden fazla çeşidinin olduğuna eminim. Herşey bir yana jean pantolonlar bir yana. Farklı tarzları aynı noktada buluşturan kombinleri sizin için derledik toparladık göz atmayı unutmayın.

[imagebrowser id=260]
Ece X.

Merhaba! Ben Ece, Marmara Üniversitesi İşetme mezunuyum. Deneyimlerimi ve bilgilerimi paylaşmak en büyük tutkum. Yazılı olarak buradan, izlemek isterseniz eğer beni Youtube kanalımdan takip edebilirsiniz. Mutlu Kalın!

No Comments Yet

Leave a Reply