Bahara Yakışan Renkli Pantolonlar

Enerjimizin yüksek olduğu günlerde bu, doğrudan kıyafetlerimize yansır. Daha cıvıl cıvıl giyinmeyi tercih edeceğimizde genelde renkli üstler ve nötr renkli altları kombinlemeye yöneliriz. Bu alışkanlığımızı sezonun starı olmaya hazırlanan renkli pantolonlarla artık yıkmamız gerekiyor. Eğer birbiriyle farklı empedansa sahip renkler kullanarak farklı kombinasyonlar yaratmayı seviyorsanız, bahar ve yaz boyunca bu trendden keyif alacaksınız demektir.

6589446943_6678652c9d_o

Renkli pantolonları kombinlemenin en basit yolu desensiz ve açık renk parçalar kullanmaktır. Bu avantajı yaz aylarında bol bol kullanıyoruz elbet ama; üstümüze basic beyaz bir tişört geçirip çıkmak için henüz serin olan havalarda kurtarıcınız preppy tarzında gizli. 80’lere geri dönmüş gibi görünmesini istemiyorsanız siyah yerine lacivert tercih edeceğiniz bir blazer ceket ve pantolonunuzun canlı renklerinden dokunuşları olan yine koyu renk bir şal kullanarak oldukça havalı bir bahar kombinasyonu elde edebilirsiniz.

249802
(Kate Middleton)

Daha güçlü bir görünüm elde etmek isterseniz renk blokları oluşturabilirsiniz. Fotoğrafta kırmızı pantolonla pembe bir bluzun enerjik birleşimini görüyorsunuz. Fakat mor bir pantolon ve sarı bir üst ya da yeşil bir pantolon ve mavi bir üst ile de aynı etkiyi kolayca yaratabilirsiniz. Sizin favori renkleriniz hangileri?

aSUIT 157

Son birkaç sezonda hepimizin gardırobunda yer edinmeyi başaran jean gömlekler uyumlu olmadığı tek bir parça sayamayacağım, giy ve çık kıyafetlerin başında geliyor. Renkli pantolonunuzla giymeyi tercih ederseniz kıvrık kollu gömleğinizle arm party konseptini birleştirmeyi unutmayın derim.

tumblr_m03qfnpcVQ1qkmsleo1_500

Maskülen ceketler ya da ayakkabılarla ofis hayatınıza da rahatça uyarlayabileceğiniz renkli pantolonların daha birçok kullanımı için galeriye göz atabilirsiniz.

[imagebrowser id=251]
İzlem Küsmen

İzlem, Marmara Üniversitesi İşletme son sınıf öğrencisi olarak aramıza katıldı. Yazı yazmayı, blog tutmayı ve okumayı çok sevdiğinden midir nedir kendisinin yerinin Kadınım Mutluyum safları olduğunu düşünüyor. Siz de öyle düşünüyorsanız İzlem'i takip edin! Google+

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.