Alışveriş Tutkunlarına Moda Haftası’nda Alışveriş Önerisi

Birbiri ardına düzenlenen moda haftaları moda tutkunları için büyük önem taşıyor. Farklı stillerin ve harika kombinlerin yer aldığı moda haftaları alışveriş dürtüsünü de yokluyor. İşte moda haftasına güzel en güzel 10 parça ile alışveriş önerisi.

Stella McCartney

STELLA MCCARTNEY

Yeşil ve beyazın birlikteliğiyle oluşturulmuş bu çiçekli gömlek, son dönemde yükselişe geçen desen trendine uyum sağlamanız için ideal. Salaş duruşu ile skinny jean pantolon ve şık bir sneakers ayakkabı ile harika görünebilir.

Paula Mendoza
PAULA MENDOZA

Gösterişli küpeler her zaman klasik kombinlerde kullanılır diye bir kural yok. Paula Mendoza’nın bu üç renkli harika küpesi özellikle kış döneminde şık trikolar veya boğazlı bluzlarla birlikte kullanılabilir.

Paula Cademartori
PAULA CADEMARTORI

Çanta manyaklarına ufak bir çığlık attırabilecek bu harika tasarıma sahip çanta, muhteşem renk ve desenleriyle aklınızı çelmeye aday.

Miu Miu
MIU MIU

Miu Miu bir gözlüğünüz olmadan stil sahibi olacağınızı düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Moda haftasını bir de bu gözlüklerle izlemek için alışveriş listenize mutlaka bu gözlüğü eklemelisiniz.

Harris Wharf London
HARRIS WHARF LONDON

Kış mevsimini yavaş yavaş geride bıraktığımız şu günlerde mevsimlik bir cekete kesinlikle ihtiyacınız olacak.

Gucci

gucci

Ayakkabı tutkunlarının vazgeçilmezi Gucci, bu metalik ve püsküllü ayakkabısıyla muhteşem adımlar atmanızı sağlayacak.

Emilio Pucci
EMILIO PUCCI

Büyüleyici desenleri ile yüksek belli bol paçalı bu harika pantolon stilinizle imza atmak için en ideal parçalardan biri. Bu pantolonu ister pfis yaşamında ister gündelik hayatta isterseniz de özel günlerde giyin, stil sahibi olduğunuzun altını çizeceksiniz.

Dolce&Gabbana
DOLCE & GABBANA

Gold renginde ve kabartmalı çiçek figürlerine sahip bu elbise özel günlerinizin vazgeçilmezi olabilir.

Burberry
burberry

Midi etek romantikliğini yaşamak için Burberry’nin bu sıcacık turuncu rengine sahip çan şeklindeki eteğine mutlaka sahip olmalısınız.

Alexander McQueen
ALEXANDER MCQUEEN

Kalın zinciri ve sallantılı detayları ile şık bir bileklik arayanlar Alexander Mcqueen imalı bu harika aksesuarları mutlaka göz atmalı.

Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

No Comments Yet

Leave a Reply