Alexander Wang 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Alexander Wang şüphesi en favori tasarımcılardan biri. Minimal, modern ve genç tasarımlarına hep hayran olmuşumdur. Özellikle H&M x Alexander Wang koleksiyonunu dört gözle bekliyorum. Unutmadan AlexanderWang Instagram hesabında koleksiyonla iligli bir spoiler verdi. Hala görmediyseniz aşağıda Rihanna’nın kıyafetine göz atabilirsiniz.

alexander_wang_hm_kadinimmutluyum

Kimileri beğenmiş kimleri iğrenmiş. Tepkiler ne olursa olsun H&M’in yaptığı tasarımcı işbirliğkleri içinde en fazla ses getireni ve merakla beklenenlerden biri oldu genç tasarımcı.

2015 İlkbahar yaz koleksiyonuna göz atacak olursak Wang’in sportif bir görünümden etkilendiği su götürmez bir gerçek ama tasarımlarında daha futuristik bir yön da aldığı aşikar. Hep daha sade siyah beyaz çizgilerinden yeşil, turuncu ve kobalt mavisine göz kırpan tasrımcı siyah, beyaz ve griyi yine bu koleksiyonunda da başrole koymuş. Özellikle ipekli uçuş uçuş pilili etekleriyle her zamankinde daha seksi bir izlenim veren koleksiyonu şu 3 ana başlıkta toplamak pek de yanlış olmaz.

Sportif, seksi ve futuristik bir kadın.

alexander-wang-2015-spring-summer-runway-show07

 

alexander-wang-2015-spring-summer-runway-show42

alexander-wang-2015-spring-summer-runway-show03

alexander-wang-2015-spring-summer-runway-show12

alexander-wang-2015-spring-summer-runway-show18

alexander-wang-2015-spring-summer-runway-show38

alexander-wang-2015-spring-summer-runway-show41

[imagebrowser id=287]
Betül K. Yıldız

Betül Yıldız Marmara İşletme' den 2009 yılında mezun olduktan sonra kendini sosyal medya yardımıyla internet sektöründe buldu. O gün bugündür dijital dünyanın bir parçası olmaktan mutlu mesut yaşamakta. İstanbul' a olan aşkından dolayı çok gezer, hele cumartesi geceleri evine girmezdi. Şimdi New York'ta ne yapmaktadır bilinmemekle birlikte portalımızın joker elemanı olmayı kendine görev edindiği için sevgimizi ilk günden kazanmış durumda. Sıradaki istek parçayı çalması için ona [email protected] ' dan ulaşabilirsiniz. Google+

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.