Abiye deyince: ELIE SAAB

Merhabalar,

Artık yaz geldi ve düğünlerin, mezuniyetlerin, baloların ardı arkası kesilmiyor ve biliyorum ki hepimiz ne giyeceğiz derdine düştük. 🙂 Ben de bu durumu düşünerek dünyanın en iyilerinden biri olan Elıe Saab’ ın 2012 couture koleksiyonunu sizlerle paylaşmak ve onu sizlere tanıtmak istiyorum.

1964 yılında Beyrut’ ta dünyaya gelen Elıe Saab daha 9 yaşında kız kardeşine diktiği elbiseyle dikkatleri üzerine çekti. Kısa sürede yeteneğini ortaya koyan Saab birçok sipariş almaya başladı. 18 yaşında ilk moda evini açtı ve o gün bugündür birçok kadının hayallerini süsleyen kıyafetlere imza atıyor. Haute Couture’ un yanı sıra hazır giyimde de sade tarzıyla adından söz ettirmeye devam ediyor.

[imagebrowser id =27]

 

“2012 yazı” için hazırladığı couture koleksiyonda, sezonun pastel tonlarını danteller, dokular, payetler ve parıltılarla zenginleştirmiş. Zarafetin ön planda olduğu elbiseler hem sade hem de gösterişli. Ben çok beğendim. Umarım siz de beğenirsiniz ve katıldığınız davetlerde doğru tercihler yaparak en şık siz olursunuz.

Hoşçakalın 🙂

Gülşah Çiftçi

Kendisi okullu editörümüz. Bugüne kadar hep moda zevkini beğendiğimiz insanları dinledik, izledik, takip ettik. Şimdi karşımızda işin okulunu okumuş bir editörümüz var. Tasarlıyor, dikiyor sonra da giyip modelliğini yapıyor. Kimden mi bahsediyoruz? Başka bir biricik yazarımız olan Gülşah'tan... Google+

2 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.