2017’de Evlenen Ünlülerin Gelinlikleri

Geçtiğimiz sene, 2017’de birçok ünlü dünya evine girdi. Bu düğünler içinde ise en çok dikkat çeken şey elbette ünlülerin gelinlikleri oldu. Siz de evlenen ünlülerin hangi gelinlikleri tercih ettiğini merak ediyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz.

Azra Akın & Atakan Koru

 

http://gzmgdr.blogspot.com.tr/2017/08/azra-aknn-gelinligi.html

2002 yılında dünya güzeli seçilen Azra Akın, muazzam güzelliğini ortaya çıkaran sade bir gelinlik tercih etti. Önden yırtmacı olan bu dantel detaylı gelinliğin yanı sıra düğünde bir de fırfırlı ve hareketli bir gelinlik giydi.

Emmy Rossum & Sam Esmail

http://people.com/style/emmy-rossum-marries-sam-esmail-wedding/

Shameless dizisiyle gönüllerde taht kuran güzel oyuncu Emmy Rossum düğününde düşük omuzlu, işlemeli, A kesim bir gelinlik tercih etti. Bu harika gelinlik Carolina Herrera imzası taşıyor.

Fahriye Evcen & Burak Özçivit

https://www.gzt.com/hayat/bu-dugun-cok-konusulacak-fahriye-dugune-gelmeyen-neslihan-ile-fena-pisti-oldu-2741476

Dar kesimli, işlemeli, derkolteli bu harika gelinlikle güzelliğine güzellik katan Fahriye Evcen, 2017’nin en çok konuşulan gelinlerinden biri olmuştu.

Hande Soral & İsmail Demirci

http://www.sozcu.com.tr/hayatim/son-moda/iste-hande-soralin-gelinlik-detaylari/

Güzel oyuncu Hande Soral düğününde dantelli ve püsküllü bir gelinlik giymeyi tercih etti. Gelinlikte en ön plana çıkan detay ise derin sırt dekoltesi oldu.

Kate Upton & Justin Verlander

http://people.com/style/kate-upton-wedding-photos-justin-verlander-married/

Güzelliğine tüm dünyanın hayran olduğu Kate Upton da 2017 gelinleri arasında yerini aldı. A kesimli, uzun kollu, bisiklet yaka gelinliği oldukça şık görünüyor.

Miranda Kerr & Evan Speigel

http://www.buseterim.com.tr/dugun/miranda-kerrin-gelinlik-detaylari/3304

Eski Victoria’s Secret mankenkerinden biri olan Miranda Kerr 2017 yılında gelinliği ile çok konuşuldu. Her ne kadar birçok kişi tarafından eleştirilse de gelinliği Dior imzalı ve kraliyet gelinliği esintileri taşıyor.

Pippa Middleton & James Matthews

https://www.gzt.com/hayat/tum-dunyanin-haftalardir-merakla-bekledigi-gelinlik-herkesi-sasirtti-2672328

Kate Middleton’un kardeşi olan Pippa, kısa kollu, dantelli, hakim yaka bir gelinlik tercih etti. Bu gelinlikle sade ve asil göründüğünü söylemek mümkün.

Serena Williams & Alexis Ohanian

http://people.com/sports/serena-williams-alexis-ohanian-wedding-album/

Düğününde prenses gelinlik giymeyi tercih eden Serena Willams işlemeli ve pırıltılı pelerin ile gelinliğine farklı bir hava kazandırmış.

Şükran Ovalı & Caner Erkin

http://www.veraevent.com/caner-erkin-ile-sukran-ovali-evlendi/

Şükran Ovalı dünya evine girerken straplez, sade ve prenses kesimli bir gelinlik giymeyi tercih etti. Saç ve makyajı da gelinliği ile son derece uyumluydu.

Şeyma Subaşı & Acun Ilıcalı

https://kadin.com/acun-ilicali-seyma-subasi-evlendi/

Gelelim 2017 yılının en çok konuşulan gelinine. Şeyma Subaşı tam olarak 4 farklı gelinlik giymeyi tercih etti. Yemek, nikah, düğün ve after party için farklı gelinlikler giyen Şeyma Subaşı’nın düğünde giydiği gelinlik ise herkesi hayran bıraktı.

Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

No Comments Yet

Leave a Reply