Bu Yazın Olmazsa Olmazı 10 Hasır Çanta

Yaz trendlerini yakından takip ediyorsanız hasır çanta trendini de  duymuş olmalısınız. Son dönemlerde yalnızca plaj stilinde değil günlük stilde de kullanılan hasır çantaları gardırobunuza katmak için vakit kaybetmeyin!

İşte bu yazın olmazsa olmazı 10 harika hasır çanta modeli.

Sophie Anderson (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Sepet şeklindeki hasır çanta modelleri, birçok kişinin favorisi olmuş durumda. Bu muazzam renklere sahip, çapraz askılı model de bunlardan biri.

Stella McCartney (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Küçük ve çapraz askılı çanta modellerinde hasır görmeye alışsak iyi olur. İşte bu da en harika modellerinden biri.

Dragonfly (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Yaz mevsiminin enerjisine yakışacak bu renkli hasır çanta modelini, uçuş uçuş elbiselerinizle kombinleyebilirsiniz. Mavi-yeşil birlikteliği bu çantada muazzam bir görünüm yaratmış. Hem plaj kombinlerinizle hem de günlük kombinlerinizle kullanabilirsiniz.

Harveys (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Yuvarlak hasır çanta modelleri de günlük stili tamamlama açısından oldukça başarılı. En günlük kombinlerinize de en şık kombinlerinize de yakışabilecek harika bir çanta modeli olduğunu söylemek mümkün.

WaiWai (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Renkli çantalar kullanmayı seviyorsanız bu kırmızı ve püskül detaylı çantaya da bayılacaksınız demektir. Sade kombinlerinize bu çanta ile hareket katabilir ya da renkli kombinlerinizi daha da renklendirebilirsiniz.

Tory Burch (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Hasır çanta demişken hasır clucht modellerinden de bahsetmemek olmaz. Özel günlerde bu harika modeli taşımaya ne dersiniz?

Nannacay (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Büyük çanta tutkunuysanız elbette hasır çanta modelleri arasında böyle geniş çantaları da bulabilirsiniz. Günlük stilde, plaja ya da gezmeye giderken tercih edebilirsiniz.

Tommy Bahama (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Hasır trendi her türlü çanta modeline sıçramış durumda. Bu trend, sırt çantaları ile birleştiğinde ortaya harika bir sonuç çıkıyor.

Sensi Studio (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Cıvıl cıvıl modeller yerine daha ağır ve şık hasır çantalar istiyorsanız bu isteğinize de yanıt verecek harika modeller var.

Asos (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Şık hasır clucht modelleri arıyorsanız pembe ve ponpon detaylı bu model ile harika kombinler yapabilirsiniz.

Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

No Comments Yet

Leave a Reply