Kusursuz Bir Gelin Olmak İçin Kullanılabilecek 10 Gelin Takısı

Düğün hazırlığı yapan birçok kadın, kusursuz bir gelin olma hayali kurar. Gelinliğinden makyajına, ayakkabısından takılarına kadar her bir detayın bir arada harika görünmesini ister. Gelinliğinize, düğün temanıza ve saç modelinize karar verdiyseniz nasıl takılar takacağınızı da bunlara göre belirleyebilirsiniz. Size fikir vermesi için birbirinden şık gelin takısı modelleri derledik.

İşte kusursuz bir gelin olmak için kullanabilecek 10 gelin takısı

Nina ‘Eiffel’ (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Gelinliğiniz straplez, düşük omuzlu ya da ince askılıysa sallantılı, iri küpeler tercih edebilirsiniz. Bu tarz bir küpeyle topuz saç tercih etmenizde de fayda var.

Ben Amun (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Gelinliği güzel gösteren en önemli takı, kolyedir. Abartıya kaçmadan, şık bir takı ile tamamlanmak istiyorsanız harika bir seçenek.

Cornelia Webb (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Kır düğünü ya da plaj düğünü için klasik bilezikler yerine bu şekilde bir kol bileziği tercih etmeye ne dersiniz?

Cornelia Webb (Satın Almak İçin Tıklayınız)

İncilerle süslenmiş bu earcuff yani kulağı saran küpe modeli ile stil sahibi bir gelin olabilirsiniz. Küpenizin ön planda olması için sıkı bir topuz yaptırabilirsiniz.

Girodet (Satın Almak İçin Tıklayınız)

İncilerin yeri gelinler için her zaman ayrıdır. Bu incilerle süslenmiş halka şeklinde küpe de kusursuz bir gelin olmak için ideal görünüyor.

Carly (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Püsküllü, gösterişli küpeler gelinlikleri çok daha zarif gösteriyor. Sade ya da straplez bir gelinlik tercih ettiyseniz gösterişi arttırmak için böyle bir küpe tercih edebilirsiniz.

Leif Bracelet (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Her zaman beyaz, pırıltılı, incili gelin takısı modelleri tercih etmek zorunda değilsiniz. Bu siyah taşlı bilezik harika bir seçenek.

Bisbee (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Rose gold metallerle süslenmiş bu taşlı muazzam kolye, gelin takısı olmanın da ötesinde! Özellikle plaj düğünleri için harika bir seçenek.

Nerea (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Pırıltılı, ince bir kolye tercih etmek istiyorsanız bu kolye hemen her gelinliğe uyabilecek bir gelin takısı modeli.

Reina (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Kolye yerine bu şekilde bir omuz takısı tercih ederek farkınızı ortaya koymaya ne dersiniz?

Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

No Comments Yet

Leave a Reply