teknolojik banyo

Yeni Nesil Teknolojik Banyo Dekorasyonu

Teknolojik banyo dekorasyonu günümüzde hemen herkesin ilgi alanı oldu. Klozet, duşa-kabin, lavabo gibi kısımlarda farklı işlevsel özellikler hayatımızı kolaylaştırma açısından oldukça faydalı. Bütün bunların yanı sıra kullandığınız mobilyalar ve aksesuarlar da işlevsel olursa çok daha kullanışlı olabilir. Peki banyomuzu teknolojik ve işlevsel şekilde dekore etmek için ne yapmamız gerekir?

İşte sizin için derlediğimiz teknolojik banyo dekorasyonu örnekleri.

https://www.emlaknews.com.tr/haberler/isveadan-2017-banyo-trendleri-272936/

İlerleyen yıllarda banyo dekorasyonu gittikçe çok daha işlevsel bir hal alacak. Öncelikle kalabalık aileler için iki lavabo fikri oldukça önemli. Bunun yanı sıra temizlenme açısından kolay olan lavabo tasarımları da ön plana çıkıyor.

https://www.sabah.com.tr/galeri/aktuel/teknolojik-banyolar

Özellikle 2018 yılında ön plana çıkan teknolojik banyo fikirleri ailelerin işini oldukça kolaylaştırıyor. Buna en güzel örnek ise kendi kendini temizleyebilen ve kapağı kendiliğinden açılıp kapanabilen teknolojik klozetler.

https://www.sabah.com.tr/galeri/aktuel/teknolojik-banyolar/2

Teknolojik klozet kapakları da son derece popüler. Açılıp kapanabilen ve en önemlisi de siz oturacağınız zaman klozeti ısıtan bu klozet kapağı birçok kişiyi etkileyen tasarımlardan.

https://bi-ozet.com/2018/02/28/kale-insan-teknoloji-ve-tasarim-odakli-urunleriyle-uniceranin-yenilikci-yuzu-oldu/

Tüm bu teknolojik banyo tasarımlarının en önemli özelliği de anti-bakteriyel olması. Banyonuzda temizliği ön planda tutuyorsanız siz de bu tasarımlara yakından göz atmalısınız. Kendi kendini temizlemesinin yanı sıra bakterileri de uzak tutması çocuklu aileler açısından iyi bir özellik.

https://www.sabah.com.tr/galeri/aktuel/teknolojik-banyolar/5

Suyun sıcaklık derecesini kolaylıkla ayarlayabileceğiniz bu musluk da en güzel örneklerden biri. Banyonuzun daha işlevsel olmasını istiyorsanız bu tasarımlar oldukça ilgi çekici görünüyor.

https://bi-ozet.com/2018/02/28/kale-insan-teknoloji-ve-tasarim-odakli-urunleriyle-uniceranin-yenilikci-yuzu-oldu/

Teknolojik banyo dekorasyonlarının bir diğer önemli özelliği ise göze hitap etmesi. Minimalist ve modern bir banyo dekorasyonu elde edebileceğiniz bu trend ile birlikte banyonuz evinizin favori bölümü olabilir. Mermer tasarımları, az eşya ile dekore edilmiş banyolar, modern dekorasyonu sevenler için oldukça ideal görünüyor. Özellikler minimalist banyo dekorasyonları açısından teknolojik banyolar oldukça uygun.

https://www.sabah.com.tr/galeri/aktuel/teknolojik-banyolar

Duş almayı çok sevenler ve bu deneyimi çok daha zevkli hale getirmek isteyenler için teknolojik duş başlıkları yağmur efekti verebiliyor. Eğer siz de duşta yağmur gibi yoğun akan su istiyorsanız bu tasarıma mutlaka yakından göz atmalısınız.

Bu teknolojik banyo tasarımlarından sizin favoriniz hangisi?

Hakkında Damla Akar

avatar
İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

Buna da Göz Atın

pasta tasarımı önerileri

Söz, Nişan ve Düğün İçin Pasta Tasarımı Önerileri

Son günlerde özel günler için farklı pasta tasarımları yaptırmak son derece popüler. Siz de önünüzdeki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir