Yeni İmajımla Karşınızdayım :)

Merhabalar,

Yine kaybolup gittim ortalardan değil mi? Gittim ama yeniliklerle geri döndüm. 🙂 Hayatında çok fazla değişiklik yapan biri değilimdir. Ama bir şeyi değiştirmeye karar verdiysem hiç kimse tutamaz beni; çünkü kafama koyduğumu yaparım. Saçlarımı değiştirmek ve imajımı yenilemek de uzun zamandır düşündüğüm bir şeydi. Birden karar verdim ve uyguladım. 🙂

Tabii ki sonucu görenlerin ayrı ayrı yorumları vardı. Çok beğenenler, beğenenler, eh işte diyenler, yadırgayanlar, beğenmeyenler… Yorumları merak ediyordum ama genelde karar verdiğim bir şeyi yaptığımda beni pek etkilemiyor söylenenler.

Herkes özellikle renge takılmış durumda. Saçımı bu zamana kadar hiç boyatmamış olup, bu kadar iddialı bir renge boyatmaya nasıl karar verdiğimi anlayamıyorlar. 🙂 İddialı olmayı seviyorum. Her zaman söylemişimdir; eğer saçımı boyatacaksam bu mutlaka fark yaratan ve imajımı bir anda değiştirecek bir renk olmalı diye. Nitekim de yaptım bunu.

Mutlu muyum? Mutluyum. 🙂 Değişiklik yapmanın insanı her zaman yenilediğini düşünüyorum. Kendime yeni bir ben lazımdı ve çok da güzel oldu. Yeni imaj yeni şanslar getirsin bana. Umarım beğenirsiniz.

Görüşmek üzere…

1392086_10151655657116761_1802693750_n

Picture 1 of 5

Hakkında Gülşah Çiftçi

avatar
Kendisi okullu editörümüz. Bugüne kadar hep moda zevkini beğendiğimiz insanları dinledik, izledik, takip ettik. Şimdi karşımızda işin okulunu okumuş bir editörümüz var. Tasarlıyor, dikiyor sonra da giyip modelliğini yapıyor. Kimden mi bahsediyoruz? Başka bir biricik yazarımız olan Gülşah'tan... Google+

Buna da Göz Atın

jade roller nedir

Jade Roller Nedir? Nasıl Kullanılır?

Cilt bakımının son zamanlarda en çok konuşulan trendi jade roller. Peki bu çok konuşulan jade …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir