Victoria Beckham 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Bana kalırsa 2014-2015 Sonbahar Kış koleksiyonuyla başlayan Victoria Beckham evrimi, İlkbahar Yaz Koleksiyonuyla da hızla devam ediyor.

İlk defa geçtiğimiz koleksiyonunda fit dar elbiselerin yerine dökümlü bol kesim elbise ve pantolonları görmüştük dahası vazgeçilmez topuklu ayakkabıların yerini ilk defa sivri burun düz tabanlar almıştı. Victoria’yı daha bir olgun ve cesur bulduğumu söyleyebilirim.

victoria-beckham-2015-spring-summer-runway-show23

Kolekiyonda uniformadan alınan bir ilham olduğu su götürmez bir gerçek. Basit çizgilerle bu uniforma kalıplı elbiseler sıkıcılıktan kurtaırlmaya çalışılmış olsa da benim beğenimi en çok kazananlar neredeyse tulum gibi görünen ceket pantolon takımları oldu.

Ayakkabılarda ise, son 2 sezonun gözdesi platformlar ve geçen sezonda hayatımıza giren olabildiğine maskulen sivri burun düz taban ayakkabılar yine Beckham’ın tercihi olmuş.

Victoria Beckham 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Picture 1 of 32

 

 

Hakkında Betül K. Yıldız

avatar
Betül Yıldız Marmara İşletme' den 2009 yılında mezun olduktan sonra kendini sosyal medya yardımıyla internet sektöründe buldu. O gün bugündür dijital dünyanın bir parçası olmaktan mutlu mesut yaşamakta. İstanbul' a olan aşkından dolayı çok gezer, hele cumartesi geceleri evine girmezdi. Şimdi New York'ta ne yapmaktadır bilinmemekle birlikte portalımızın joker elemanı olmayı kendine görev edindiği için sevgimizi ilk günden kazanmış durumda. Sıradaki istek parçayı çalması için ona betul@kadinimmutluyum.com ' dan ulaşabilirsiniz. Google+

Buna da Göz Atın

c vitaminli cilt bakım ürünleri

C Vitaminli Cilt Bakım Ürünleri Önerileri

Cildinizi yenileyen c vitaminli cilt bakım ürünleri ile hayalinizdeki o bebeksi cilde kavuşabilirsiniz. İşte sizin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir