Sporla Gidecek En İyi Müzik Listesi

Uzun bir aradan sonra yine merhaba!

Sizi bilmem ama ben uzun bir kıştan sonra daha yeni güneş yüzü gördüm. Bu kış New York inanılmazdı. Tarihinin en soğuk ve en uzun kışlarından birini yaşattı bize. Üstelik Mayıs’ın 9’u oldu hala havalarda bir serinlik var.

İlk güneş ışığıyla birlikte etrafım bir anda koşan ya da poposunu sıkarak yürüyen kadınlarla çevrildi. Tabiki bu kadınlara ben de dahilim. 🙂

Peki amacımız neydi? Amacımız işten alınan bir haftacık izinle gidilecek tatil beldelerinde fit bikini vücudumuzla çevremizdekilere kendinimizi göstermek tabiki. Bu gazla saatlerce koşabiliriz o nedenle sizlere spor sırasında tempomuzu yüksek tutacak bir liste hazırladım. Umarim beğenirsiniz.

music-workout-plyo

Spor yaparken şıklığınızdan da vazgeçmeyin diye bir iki spor kıyafeti önerdim 😉 Aşağıya bir tık!!

Pes etmek yok spora devam!

Hakkında Deniz Skantz

avatar
Deniz, Kadınım Mutluyum' un New York neferi olarak aramıza katıldı. Kendisi Pace Üniversitesi' nde MBA sıralarında dirsek çürütürken aynı zamanda Publicis Kaplan Thaler' da dijital araştırmacı olarak karşımıza çıktı. Manhattan sokaklarını gün be gün arşınlayan Deniz Upper East Side' da ne yenir?, Magnolia Bakery ne tarafa düşer?, Village' da hangi jazz cluba gitmeli gibi en cool meraklarınızı giderecek olan kişidir. Kendisine deniz@kadinimmutluyum.com adresinden bik bik leyebilirsiniz. Öptük, mucks, bays!

Buna da Göz Atın

Gracy Accad 2020 ilkbahar-yaz

Gracy Accad 2020 İlkbahar-Yaz Gelinlik Koleksiyonu

Gelinlik koleksiyonlarını sunmaya devam ediyoruz. Hem modern hem de romantik gelinlikleri beğenen gelin adayları Gracy …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir