fiyonklu gelinlik modelleri

Romantizm Kokan Fiyonklu Gelinlik Modelleri

Fiyonklu gelinlik modelleri, eskiden moda olan ve son zamanlarda moda dünyasında yeniden dönen gelinlik modellerinden biri. Özellikle arka kısımda yer alan fiyonklar şimdilerde gelinliğin çeşitli bölgelerinde de bulunabiliyor. Romantizm rüzgarı estiren bu harika gelinliklerle dünya evine girmek isteyen gelin adaylarına en güzel fiyonklu gelinlik modelleri derlemesi yaptık.

İşte sizin için seçtiğimiz harika fiyonklu gelinlik modelleri

  • Derin bir sırt dekoltesi ile birlikte kocaman bir fiyonk gelinliğe bambaşka bir hava katabilir. Siz de gösterişli bir fiyonk istiyorsanız bunun için en ideal sezondasınız.
https://tr.pinterest.com/pin/204139795583671831/?lp=true
  • Hafif bir fiyonk detayı en çok da sade, saten gelinlik modellerine yakışıyor. Arkada olan fiyonk detayının güzel görünmesi ise şık bir sırt dekoltesi ile sağlanıyor.
http://www.mywedding.com/dresses/wedding/wedding-dresses-with-bows/
  • Kabarık gelinliklerde de fiyonk detayı sıklıkla kullanılıyor. Siz de fiyonklu gelinlik modelleri arasında daha prenses formlu gelinlikleri tercih ediyorsanız bu tarz bir tasarım harika olabilir.
https://blog.wedpics.com/blog/2013/05/14/to-bow-or-not-to-bow-wedding-dresses-that-make-a-statement-with-the-bow
  • Fiyonklu gelinlik modelleri dendiğinde akla kalça üstünde yer alan fiyonkla gelse de bu tarz bir sırt detayı da tercih edilebilir.
http://fustany.com/en/fashion/weddings/17-wedding-dresses-with-bows-were-loving
  • Farklı bir gelinlik tercihi yapmak isteyen gelin adaylarından biriyseniz fiyonk kısmı farklı renkte tasarlanan bu gelinliğe bayılabilirsiniz.
https://www.tradesy.com/i/tara-keely-ivory-taffeta-2060-formal-wedding-dress-size-8-m/1082392/
  • Fiyonkların her zaman gelinliğin arka kısmında olması gerektiğini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Ön kısımda yer alacak bir fiyonk da gelinliğe romantik bir görünüm kazandırabilir.
https://www.brides.com/photos/inbal-dror-wedding-dresses-fall-2018-08
  • Ön kısmı fiyonklu gelinlik modelleri konusunda anlaştıysak bir de göğüs kısmında fiyonk bulunan modellere de bakmanızda fayda var. Eğer gelinliğin hareketli kısmının göğüs kısmı olmasını düşünüyorsanız bu model harika bir seçenek olabilir.
https://www.tradesy.com/i/jcrew-ivory-silk-bow-monde-formal-wedding-dress-size-6-s/4063648/
  • Kısa ve klas gelinlik modelleriyle dünya evine girmek istiyorsanız bu model tam da size göre demektir. Hem omzu düşük, hem asimetrik hem de fiyonk detayı ile harika görünen bu gelinlik havuz başı düğünleri için oldukça ideal.
http://www.viktor-rolf.com/viktorrolf-mariage/
  • Romantik ve vintage gelinlikler arıyorsanız bu dantelli ve fiyonklu harika gelinlik sizin için ideal olabilir. Fiyonkun belli belirsiz olması ve uçlarının aşağı kadar sarkması gelinliğe daha da romantik bir hava katıyor.
http://www.fabmood.com/open-back-wedding-dresses/open-back-wedding-dresses-9/

Bu harika gelinlik modellerinden sizin favoriniz hangisi?

Hakkında Damla Akar

avatar
İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

Buna da Göz Atın

Helsinki gezi rehberi

Helsinki Gezi Rehberi; Helsinki’de Gezilecek Yerler

Finlandiya’nın başkenti Helsinki, doğal parklarından mimari yapılarına, adalarından pazarlarına kadar gezilecek pek çok yeri olan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir