Rihanna stili nasıl yapılır

Rihanna Stili Nasıl Yapılır? Rihanna’nın Stilinden İlham Alın

Şarkılarıyla, saçlarıyla, makyajıyla ve stiliyle çok konuşulan ünlülerden biri olan Rihanna, her yaptığıyla olay oluyor. Sıradan ve herkesin yapabileceği kombinler yerine kendi stilini ortaya koyduğu için herkes tarafından konuşuluyor. Tekdüze değil oldukça değişken bir tarza sahip olduğu için kopyalanamayan Rihanna’nın stilinde neleri tercih ettiğine yakından bakmaya ne dersiniz?

İşte Rihanna stili nasıl yapılır sorusunun yanıtları!

  • Rihanna’nın en sevdiği şeylerden biri aynı rengi, aynı kumaşı bütün kombinde kullanmak. Bu örnekte de olduğu gibi. Siz de onun gibi bir stile sahip olmak için monokrom kombinler yapmalısınız.
https://www.whowhatwear.co.uk/rihanna-style
  • Rihanna her ne kadar marjinal bir tarza sahip olsa da nerede ne giyilmesi gerektiğini de bilen bir kadın. Bu açıdan ne zaman şık ve kadınsı olması gerektiğini çok iyi biliyor. Bu harika tüllü mor elbise de bunun en büyük kanıtı.
https://www.standard.co.uk/fashion/news/rihanna-style-file-30-of-her-best-looks-as-she-turns-30-a3770826.html
  • Stiliniz ne olursa olsun zaman zaman farklı temalara ait kombinleri de yapabilmelisiniz. Örneğin Rihanna gibi bir anda 60’lar görünümüne bürünebilirsiniz.
https://www.huffingtonpost.com/entry/12-rihanna-outfits-that-absolutely-shouldnt-have-worked-but-did_us_55c4db18e4b0923c12bca41b
  • Rihanna’nın stilinin en büyük özelliği sıradan bir kombini tek bir parça ile göz alıcı hale getirmesi. Örneğin kot pantolon ve sweatshirt üstüne attığı bu kürk kombininde yıldız gibi parlamış.
https://www.instyle.com/fashion/street-style/rihanna-best-street-style-looks
  • Uyumsuz gibi görünen parçaları en iyi şekilde bir araya getirip en güzel şekilde taşıyan insanlardan biri Rihanna. Siz de onun tarzına sahip olmak istiyorsanız uyumsuz da görünse hangi parçaların birbiri ile uyum sağlayacağını ön görmeniz gerekiyor. Bu örnekte olduğu gibi eşofman ve topuklu ayakkabı ile uyumsuzluktan uyum ortaya çıkarmış.
https://www.celebstills.com/rihanna-street-style-nyc-sep-2016-20996/
  • Rihanna’nın kullanmayı en çok sevdiği parçalar crop toplar ve oversized ceketler. Özellikle ceket ve montları omuzlarından düşürerek kullanmayı çok seviyor.
https://www.instyle.com/fashion/street-style/rihanna-best-street-style-looks
  • Rihanna stili nasıl yapılır sorusuna verilecek en iyi cevap hiç kuşkusuz tekdüze ve sıradan olandan kaçmak olacaktır. Ön plana çıkan, dikkat çeken ve daha önce görülmedik parçaları kombinlerinizde kullanarak siz de biraz olsun Rihanna stiline sahip olabilirsiniz.
https://www.popsugar.com/fashion/photo-gallery/31093554/image/44787665/While-visiting-NYC-2017-Rihanna-stepped-out-denim-ensemble
  • Rihanna stili kendine güvenmeyi de gerektirir. Vücudunuza neyin yakışıp yakışmadığını sadece siz bilebilirsiniz ve istediğiniz her türlü kıyafeti giyebilirsiniz. İçinizden geçen tarzı yakaladığınızda ne yaparsanız yapın stil sahibi görünürsünüz.

 

http://www.tiesidesandscoops.com/google6dec0faf2a391841.html/style-icons-vol-3/

Hakkında Damla Akar

avatar
İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

Buna da Göz Atın

işsizlik depresyonu

İşsizlik Depresyonu Nedir? Nasıl Başa Çıkılır?

Son dönemin en büyük sorunlarından biri olan işsizlik depresyonu, özellikle üniversite mezunları için ciddi bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir