Oleg Cassini 2013 Gelinlik Koleksiyonu

Oleg Cassini, Fransız asıllı Amerikalı tasarımcı. Aslında ebeveyn bakımından yarı Rus da diyebiliriz. Eğitimine ise poliikta bilimi ile başlayan Cassini annesinden aldığı ilham ile moda ile ilgilenmeye başlıyor, İtalya’da. Ve böylelikle Cassini Roma’da adını duyurmaya başlıyor.

1936′ da Amerika’ya gelen Oleg Cassini’nin ilk durağı New York. Sonrasında ise Hollywood’ a geçiyor zaten asıl Hollywood’a geçmesiyle Amerikan celebrity dünyasını fethediyor. 1947’den 1998 yılına dek birçok sinema filmini dolayısıyla film yıldızını, Cassini’nin tasarımları şıklaştırıyor.

Cassini’nin en önemli müşterisi ise şüphesiz First Lady Kennedy’dir. Beyaz Saray’ın danışmanları şiddetle karşı çıksa da Jacqueline direnir ve Cassini resmi Beyaz Saray modacısı olur.

Bugün ise sizinle Oleg Cassini’nin 2013 gelinlik koleksiyonunu paylaşmak istiyorum. Cassini markasının gelinlik kreasyonu ‘tasarımcı’ fiyatlarından çok farklı. Marka olarak kitlelere tasarımcı ürünleri sunmak isteyen yöneticileriyle Oleg Cassini çok uygun fiyatlara tasarımcı gelinlikleri zevklerinize sunmuşlar. İşte Oleg Cassini’ nin uygun fiyatlı gelinlikleri.

01022011_0951_a-43486

Picture 1 of 25

Hakkında Fazilet Kara

avatar
Öğretmenimiz, canımız, her şeyimiz... Yakın bir zamanda kendisini dünya evine yollayacağız. Kendi peri masalını hazırlarken bulduğu, gördüğü, beğendiği şeyleri bize de anlatıyor. Biz de çok beğeniyoruz moda zevkini, dekorasyon gözünü, organizatör disiplinini. Evlilik düşüncesi olan, ev değiştirmeye karar veren onu takip etsin...

Buna da Göz Atın

Ines Di Santo 2020 İlkbahar-Yaz Gelinlik

Ines Di Santo 2020 İlkbahar-Yaz Gelinlik Koleksiyonu

Ünlü tasarımcıların birbirinden muazzam gelinlik modellerine yakından bakmaya ne dersiniz? Sizin için bu hafta Ines …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir