Nina Ricci İlkbahar 2012 Ayakkabıları

2012 ilkbahar/yaz reklam kampanyaları yayınlanmaya devam ederken koleksiyonlarda görücüye çıkıyor artık.  Nina Ricci 2012 ilkbahar ayakkabı koleksiyonu da bunlardan biri. Nina Ricci ayakkabı koleksiyonunda dikkatimi çeken ilk detay kısa topuklar oldu. İğne topuklarda kısaya evet, ama kalın topuklarda ben beğenmedim. Yada gözüm alışamadı biran. Belkide göz alıştıkça güzel görünen modellerdendir.. Kısa topuklarda kalında olsa incede olsa, mantar topuk kullanılmış. Ayrıca, danteller, çiçek desenleri ve renkli desenlere diyecek sözüm yok çok şık duruyorlar.

Hakkında Betül Kuzey

avatar
Ve karşınızda Ankara'dan moda gündemini yakalayan size her daim en taze en trend bilgileri sunan biricik moda yazarımız. Kendisinin çalışkanlığına nutkumuz tutulmakla birlikte moda zevkine de hastayız. Ekibin bir parçası olmayı kabul etmekle gücümüze güç kattığına inandığımız Modakolik editörümüz Betül' ü http://www.modakolik.com/ adresinden daha yakından tanıyabilirsiniz. Sorularınız için modakolik@kadinimmutluyum.com dan faydalanabilirsiniz.

Buna da Göz Atın

Salon Dekorasyonu İçin En Şık Berjer Koltuk Modelleri

Salon dekorasyonun için büyük değişiklikler yapmak yerine ufak tefek değişimlerle bambaşka bir dekorasyona sahip olabilirsiniz. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir