Modern ve Farklı Banyo Dekorasyonu

Banyolarımız özellikle son yıllarda daha da renklenmeye ve önem kazanmaya başladı. Şehirli erkek ve kadının kendine daha fazla özen göstermeye başlamasının ardından evlerimiz paylanmıştı. Salonumuz, mutfağımız derken bu etkiden banyolarımız da nasiplenmeye başladı.

Sizin için modern, eklektik, country ve hemen hemen tüm dekorasyon akımlarından etkilenmiş bir banyo dekorasyonu albümü hazırladım.

29623_459554314080655_1330632104_n

Picture 1 of 22

Ben en çok şu yatak odasıyla duvar ile ayrılmayan iç içe olan banyoyu sevdim. Renkler biraz koyu gibi olsa da adeta insanın her şeyden uzak rahatça kafa dinleme mekanı olsun diye tasarlanmış.

Sizin en beğendiğiniz tasarım hangisi oldu?

Hakkında Ceren Uzuner

avatar
Ceren, hayatı dolu dizgin yaşamyı sevenlerden. Kadın olmanın güzelliğini yaşamayı en iyi bilenlerimizden. Ceren bizimle dilediği her konuda yazmak üzere anlaştı. Biz de olur nasıl istersen dedik. Koyu bir Ezginin Günlüğü tutkunu olan Ceren giyinmeyi, şarkı söylemeyi, gezmeyi, aşık olmayı en çok yazmayı ve bizi seviyor. Biz de onu seviyoruz. Umarız siz de seversiniz.

Buna da Göz Atın

Gracy Accad 2020 ilkbahar-yaz

Gracy Accad 2020 İlkbahar-Yaz Gelinlik Koleksiyonu

Gelinlik koleksiyonlarını sunmaya devam ediyoruz. Hem modern hem de romantik gelinlikleri beğenen gelin adayları Gracy …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir