Bebek Mavisi – Trend Alarmı

Bebek Mavisi – Trend Alarmı

Bu seferki trendimiz, Bebek Mavisi. Yeni bir trend alarmı yazısıyla karşınızdayım.  Bu yaz geçtiğimiz yazlara nazaran daha çok pastel tonlar görüyoruz ve bunlardan en çok kullanılanı ise bebek mavisi oluyor. Önünden geçtiğiniz her mağazada bolca bu rengi gördüğünüz biliyorsunuz.

Bu renk artık her yerde, kıyafetlerden aksesuarlara, ayakkabıdan telefon kabına, ev dekorundan bisikletlere kadar her yeri kaplamış durumda. Yazın en güzel yanların biri de çok sıkça kullanmadığınız renkleri kullanma özgürlüğü sanırım. Şahsen kışın özellikle karlı bir yere gittiysem bu tarz renkleri kullanmayı çok severim. Bu seferki örnekler ise yaz gelmişken yaz kıyafet modasıyla ilgili. Bende sizlere ilham alabileceğiniz bir kaç örneği derledim. Geç kalmadan bu trendi siz de yakalayın.

1) Elbise

2) Üst

3) Pantolon

4) Bebek Mavisi Tulum

5) Etek

 

 

 

Bebek mavisi trendi için hazırladığımız bu mını liste hakkında ne düşünüyorsunuz. Lütfen yorumlarınızı bırakmayı unutmayın. Aklınızdan geçen başka bir trend varsa çekinmeden isteyin. Sizin için araştırıp yazalım.

Sevgiler…

Hakkında Ece X.

avatar
Merhaba! Ben Ece, Marmara Üniversitesi İşetme mezunuyum. Deneyimlerimi ve bilgilerimi paylaşmak en büyük tutkum. Yazılı olarak buradan, izlemek isterseniz eğer beni Youtube kanalımdan takip edebilirsiniz. Mutlu Kalın!

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*