Miu Miu 2014 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Paris moda haftasının son günündeki markalardan Miu Miu kızları atletic trendin ipuçlarını 2014 sonbahar kış koleksiyonunda verdiler. Miuccia Prada, pastel renkli, metal dokunuşlu ski ceketlerin görkemiyle, işveli orta boy etekleri ve naylon yelekleriyle 70lerin spor giyimini sonbahar modasına taşımış.

Paltolar yine Miu Miu da geniş (oversized) ve dar kesim ama sexy görüntüyü gömlek üstlerin altından gördüğümüz iç çamaşırlarla yakalıyoruz.

Biterken, Miu Miu kızları PVC botları ve çivili topuklularıyla  ve minik çantaların öne çıkan metalik renkleri ön plandaki göz alıcı renklere karşı iyi bir fikir oluşturmuş.

Miu Miu 2014 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Picture 1 of 43

Yazıma son verirken sizlerle bu sefer bir aksesuar paylaşmak istedik. İndirimli fiyatıyla bu Miu Miu gözlük şıklığınıza şıklık katabilir.

Hakkında Ceren Uzuner

avatar
Ceren, hayatı dolu dizgin yaşamyı sevenlerden. Kadın olmanın güzelliğini yaşamayı en iyi bilenlerimizden. Ceren bizimle dilediği her konuda yazmak üzere anlaştı. Biz de olur nasıl istersen dedik. Koyu bir Ezginin Günlüğü tutkunu olan Ceren giyinmeyi, şarkı söylemeyi, gezmeyi, aşık olmayı en çok yazmayı ve bizi seviyor. Biz de onu seviyoruz. Umarız siz de seversiniz.

Buna da Göz Atın

yeni far paletleri

Renkleriyle Büyüleyen En Yeni Far Paletleri

Göz makyajına önem verenler için far paletleri çok değerlidir. Her mevsime uygun renkleri seçip farklı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir