Günün Kombini: Gri ve Tonları

Merhabalar,
Bugünkü kombinimde başrolde gri ve tonları var. Genelde çoğu insanda olduğu gibi ben de yaz aylarında canlı renkleri tercih ediyorum. Siyahı, gri ve tonlarını neredeyse unutuyorum diyebilirim. Çünkü bu renkler bana kışı hatırlatıyor. Yine de yanmış bir tende bu renklerin ne kadar güzel görünebileceği düşüncesini seviyorum.
Bu sandaletleri de o kadar çok seviyorum ki. Bu sıralar favorim oldu. Son zamanlarda topukluları giymediğim için en iyi seçim bu sandaletler oluyor.
Umarım beğenmişsinizdir.

grey-faalda

Picture 1 of 9

Üst (Crop top): Stradivarius new collection; Etek (Skirt): Zara s/s 12; Sandaletler (Sandals): Zara s/s 13; Kolye (Necklace): Pieces s/s 13

Hi guys! Today an outfit with the gray as a protagonist. In summer, I usually wear bright colors and I forget the black and grey because they remember me to the winter. However, I love how these colors look with the brunette skin.
I´m in love with these silver sandals, they are my favorite! Lately I don´t put heels, and this kind of shoes is my best choice 🙂 Hope you like it!

Hakkında Alba Sánchez García

avatar
I am Fashion blogger from Spain. My blog is http://mondayt0friday.blogspot.com. I like sharing my own vision about fashion world through my outfits. Hope you like it! For any reason just touch me with alba@kadinimmutluyum.com :)

Buna da Göz Atın

stüdyo daire nasıl dekore edilir

Stüdyo Daire Nasıl Dekore Edilir?

Büyük şehirde ve tek başına yaşayanlar için stüdyo daireler en iyi seçim. Sıcak ve fonksiyonel …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir