Gün Boyu Kalıcı Kırmızı Ruj

Hepimizin biraz iddialı, biraz meydan okuyucu ama en çokta seksi bulduğu bir kırmızı ruju vardır. Bu kimi zaman kırmızı rujlarımızdan ziyade mor bir ruj, koyu pembe bir rujda olabilir. Peki kırmızı ruj kullanmaktan, bozulur, çıkar, bulaşır diye korkuyor musunuz? O zaman doğru yerdesiniz.

kırmızı ruj 2

Günlük makyajda kullanmaktan çekinir, özel davetlerde de fazla olmamasına özen gösteririz. Ama sizce de en önemlisi kırmızı ruj sürmek değil de bulaşmasını engellemek ve kalıcılığı arttırmak değil midir?

kırımızı ruj 2

Tam da burada size rujumuzu sabitlemek için 2 sır vereceğim. İlki lipstick primer yani ruj bazı. Makyajlarımızda kullanmaya alıştığımız makyaj bazı ve far bazı gibi buda ruj bazı.

Çıkmayan rujlar varken ‘Ne işe yarar bu ruj bazı?’ dediğinizi duyar gibiyim. Çatlayan dudaklardaki çizgileri doldurarak, ince çizgilerinde görünümünü azaltan ruj sabitleyici yani primerlar tek bir rujun kalıcılığı yerine tüm rujlarınızın kalıcılığını vaat ediyor.

Lip-1

Bir ikincisi benimde kullandığım ruj sabitleyiciler. Ülkemizde şuan sınırlı markanın ruj sabitleyicisi olsa da kesinlikle iş görüyor.

Kullanımı ise şöyle;

  • En sevdiğiniz ve istediğiniz renkte rujunuzu sürdükten sonra peçeteyle ufak dokunuşlarla fazlasını alın.
  • Ruj sabitleyici ile rujunuzun üstünden geçin birkaç saniye sonra dilediğiniz yemeği yiyebilir dilediğiniz içeceği içebilirsiniz rujunuz sürdüğünüz anda ki gibi kalacaktır.

kırmızı ruj

Hakkında Ece X.

avatar
Merhaba! Ben Ece, Marmara Üniversitesi İşetme mezunuyum. Deneyimlerimi ve bilgilerimi paylaşmak en büyük tutkum. Yazılı olarak buradan, izlemek isterseniz eğer beni Youtube kanalımdan takip edebilirsiniz. Mutlu Kalın!

Buna da Göz Atın

sweatshirt trendi

Sweatshirt Trendi İçin Alışverişe Hazır Mısınız?

Sweatshirt trendi tüm yurtta coşkuyla kutlanıyor. Yaz mevsimine veda ederken üzülmek yerine sonbahar trendleri için …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir