Gerçek Güzellik Doğallıktır : Huiles et Baumes

Geçen gün postayla elime ulaşan testerları denedikten sonra sizleri “Gerçek Güzellik Doğallıktır” sloganıyla  yola çıkan Huiles et Baumes ile tanıştırmak istedim.  Hadi başlayalım….

Ecocert ve CosmeBio sertifikalarına sahip Huiles et Baumes ürünleri 100% doğal bitki özleri ve yağları kullanılıyormuş. Paraben içermemesi de en büyük artılarından ayrıca.  Ayrıca bir ücret istemeden tester gönderimi de yapıyorlar. Sertifikalarla ilgili ve tester gönderimiyle ilgili daha detaylı bilgi almak için burayı tıklayabilirsiniz.

En beğendiğin ürün diye sorarsanız yüz bakım serumu derim sanırım. Kuru cildimde çok güzel bir ışıltı bıraktı ve en önemlisi alerjik  olmamdan kaynaklanan çoğu krem veya serumun oluşturduğu kırmızılık kesinlikle yoktu. Tüm ürünlerin kendine özgü bir kokusu var parfüm değil bitki kokuyorlar:) Onun dışında diğer ürünlerinde başarılı olduğunu söyleyebilirim. Kısacası ben çok beğendim.

Hakkında Kadınım Mutluyum

Buna da Göz Atın

tofu nasıl yapılır

Tofu Nasıl Yapılır? Tofu Tarifi

Vejetaryen ve veganların bitkisel ürün tüketme ihtiyaçlarına yönelik olarak oluşturulmuş tofu, bir soya peyniridir. Soya …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir