Etnik ve Yeşil Şıklığı

Bu kıyafetleri geçen hafta doğum günü kutlamam için giymiştim. Evet, 25 yaşıma girdim. Bu fotoğrafları Instagram’ da paylaşmıştım ama burayı unutmuşum 😀 Bu arada bütün yorumlarınız için çok teşekkür ediyorum. (Alba kendi blogundaki yorumları kastediyor.) 

Benim kıyafetlerime dönecek olursak iki palto birden giyebilirdim aslında. Ama şimdiden baharı düşünüyorum. Bu payetli etek doğum günümde aldığım hediyelerimden biri. C Serrano’nun yeni koleksiyonundan bir parça. Bayıldım ama sanırım çorapsız yazın çok daha iyi duracaktır.

Umarım beğenirsiniz, herkese güzel haftalar.

2parkazaraskirtethnicfaldaeacutetnicamondaytofriday_zps4a2a1e35

Picture 1 of 8

Etek (Skirt): C. Serrano new; Kazak ve Palto (Jumper & Coat): Zara s/s 12; Çizme (Boots): Zara sales; Çanta (Bag): Misako old; Kolye (Necklace): Lefties f/w 12-13; Saat (Watch): Tous

I was wearing this look last week to celebrate my Birthday. Yes, 25 years old! I put it on Instagram (@ mondaytofridayblog) but I forgot here, by the way thank you for all your congratulations, you are amazing! 🙂
Regarding my outfit, now I would have to add at least two more coats! But I’m already thinking about Spring haha
This sequin skirt with ethnic print was one of my bday presents. It is from the new collection of C. Serrano. I love it but I think that it will be better without tights in Summer.
Hope you like the look! Have a nice week 😉

Hakkında Alba Sánchez García

avatar
I am Fashion blogger from Spain. My blog is http://mondayt0friday.blogspot.com. I like sharing my own vision about fashion world through my outfits. Hope you like it! For any reason just touch me with alba@kadinimmutluyum.com :)

Buna da Göz Atın

işsizlik depresyonu

İşsizlik Depresyonu Nedir? Nasıl Başa Çıkılır?

Son dönemin en büyük sorunlarından biri olan işsizlik depresyonu, özellikle üniversite mezunları için ciddi bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir