En Trend Vintage Mağazaları

Vintage stil sahibi olmaktır, kendinizi zamansızlığın içinde yolculuk ediyor gibi hissetmektir…

Vintage mağazalarını gezerken, dünyanın birçok ülkesinden özenle seçilerek getirilen kıyafetler, ayakabılar, çantalar, şapkalar, aksesuarlar insanı büyüler, zaman makinasına girip  vintage parçalarının ait olduğu dönemlerdeki yaşanmışlıklara doğru ilerlersiniz sanki…

Bu sebeple, benim gibi vintage yolcuğuna çıkmak isteyenleriniz için alışveriş yapabileceğiniz, vintage denilince akla ilk gelebilecek butikleri araştırdım. Gelin birlikte göz atalım.

ŞEYMEL

Picture 1 of 16

Geniş bir şapka koleksiyonu ile dikkat çeken Şeymel de 80’ lerden kalma orijinal Valentino ceketleri, Christian Dior elbiseleri uygun fiyatlarda satın alabileceğiniz gibi özel dikim vintage parçalarını da bulabilmeniz mümkün. Şeymel vintage parçalarına blog sitesi http://seymel.blogspot.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Hakkında Kübra Bayram

avatar
Moda aşığı Kübra, Çukurova İşletme' yi bitirip hayallerini gerçekleştirmek üzere yeni ufuklara yelken açtı ve kendini İtalya'da buldu. Orada dükkan dükkan dolaşıp, vintage modasını araştırdı. Dünya çapındaki markaların markalaşma süreçleri ile de ilgilenen Mutlu Kadınlarımızdan Kübra bizimle burada moda ruhunu, felsefesini, trendleri, stili kısacası modayı paylaşacak. Ona kubra@kadinimmutluyum.com dan "naber?" diyebilirsiniz.

Buna da Göz Atın

Salon Dekorasyonu İçin En Şık Berjer Koltuk Modelleri

Salon dekorasyonun için büyük değişiklikler yapmak yerine ufak tefek değişimlerle bambaşka bir dekorasyona sahip olabilirsiniz. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir