Eğlence Dedin mi Biz!!!

Şimdiiii nerde kalmıştık, leydizzz ve centılmınss. evet siz beni henüz tanımıyorsunuz ama tanıyacaksınız 🙂

Ben normalde çalışan işinde gücünde bir insanım ve bizim ofisteki herkes gibi ben de Ayşegül Hanım’ a uyuz oluyorum. Ayşegül duyuyormusun beni?? Uyuz oluyorum sana uyuz!!! Hiçbir şey yapmayı bilmiyorsun. Beceriksizsin. Karar veremiyorsun. İnsanları bir arada çalıştıramıyorsun. Bütün işi benim üstüme yıkıyorsun. Haftasonları da hep şehir dışındasın. Biz çalışıp didiniyoruz, balını kaymağını sen yiyorsun. Hepimiz gıccık oluyoruz sana gıccık. Mesela bu hafta, biz üç kişi bütün yaz üstünde çalıştığımız projeyi, müşteriye hanımefendi sundu. Hem hiçbir şey yapmadı hem de her şeyi o yapmış gibi oldu. Sahnemizi çaldı resmen ve bunu hep yapıyor. Haftayı bitirdik, o Ege’ye gitti hafta sonu sefasını sürmeye, biz de arkadaşlarla projemizin başarısını kutlamaya gittik.

Asmalı’ da Ugly var, bilir misiniz? Bilmez misiniz 😀 tabi bilirsiniz. Neyse işte biz oraya hep gideriz. O akşam da ordaydık. Ben Asmalı’yıseverim. İnsanlar kasmaz kendini, mekan değildir önemli olan aslında, Ugly’deyim demezsin veya Kafe Pi demezsin. Oradaki herkes mekanda değil, Asmalı’dadır. Bunu seviyorum işte. Dört kişi falanız işte, içkilerimizi içiyoruz arada da etraftaki kıtırları kesiyoruz. Gerçi hiç uzaklara bakmaya da gerek yoktu. Yan masada bir esmer ZEUS. Hay maşallah! Allah’ım neler de yaratıyor. Hepimiz bayıldık çocuğa. Yanında birkaç kız vardı ama gözü bizdeydi. Farkettik yani, gözümüzden kaçmadı. Ben tabii en cool halimle takılıyorum falan, umrumda değil. Banane. Bizim Pınar, resmen aşık oldu zaten. Çocuğun içine düşecekti.Bir kadeh içtikten sonra ikincileri dışarıda kapının önünde içmeye başladık. İnanır mısınız beş dakika geçmedi yanıma geldi ateş istemeye? Klasik hareketler işte, konuşmak için bahane arıyor. Ama itiraf etmeliyim adamın sesi, güldüğünde görünen o bembeyaz dişleri ve yanık teni baya güçlü bir üçlü olmuş. Bir çekim gücü var adamda, ona doğru çekilmemek eldedeğil. Adını söylediğinde, ben orda eridim zaten. Aslında onunla çok iyi oynardım, takılırdım ama neyse vaktimi bir de onu tanımaya başlayarak, alışmaya çalışarak harcayamam. Şimdi hiiççç ilişki çekecek modda değilim. Ama yalnız da uyumak istemiyorum.

Ben de çok şey istiyorum galiba. Hem ilişki istemiyorum hem de yalnız uyumamak. Emir’in işte bu yüzden hayatımda olmasını seviyorum. Bağlılık yok. İlişki yok. Sadakat arayışı yok. Bir mesaj atıyorum hemen geliyor. Emir işte her kadına lazım. Gardırobumdaki siyah elbise gibi. Yani kırmızı ruj sürersiniz, duruşunuz bile değişir ya Emir benim hayatımda böyle bir şey. Zor durumda hayat kurtarır, renk verir. Geçen haftaki kahvaltıdan sonra hiç telefonlarını açmamıştım. Çocuk da neye uğradığını şaşırmıştı. Neyse ki o gece kendimi affetirmeyi başardım, diye düşünüyorum. Bir de ona sormak lazım tabii gerçi halinden ne kadar memnun olduğunu bayağı belli etmişti. 🙂

Hakkında Özüm Akçalı

avatar
Aşk kadınımız. Israrlarımıza dayanamarak sonunda Türk filmi tadındaki aşk hayatını siz sevgili okuyucularımızın hizmetine sundu. Özüm'ün aşk hayatında hepiniz biraz kendi hikayenizi bulacaksınız. Biz de o sebepten ısrar ettik ya yazarımız olsun diye. Özüm'ün Günlüğü'ne her Salı buradan ulaşabilirsiniz.

Buna da Göz Atın

Gracy Accad 2020 ilkbahar-yaz

Gracy Accad 2020 İlkbahar-Yaz Gelinlik Koleksiyonu

Gelinlik koleksiyonlarını sunmaya devam ediyoruz. Hem modern hem de romantik gelinlikleri beğenen gelin adayları Gracy …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir