İstanbul'daki diyet dostu mekanlar

Diyet Yapanlar İçin İstanbul’daki Diyet Dostu Mekanlar

İstanbul’daki diyet dostu mekanlar ile diyetinizi bozmadan sevdiklerinizle güzel vakit geçirebilir ve farklı lezzetler tadabilirsiniz. Gideceğiniz restoranlarda kendinize uygun yemek bulamıyorsanız hazırladığımız bu lise size çok yardımcı olacak.

Doğaya Dönüş Bistro ve Ev Yemekleri

https://www.zomato.com/tr/istanbul/do%C4%9Faya-d%C3%B6n%C3%BC%C5%9F-bistro-ve-ev-yemekleri-ni%C5%9Fanta%C5%9F%C4%B1-istanbul

Diyet yemekleri de yeseniz lezzetli olmasını istiyorsanız sağlıklı ev yemekleri yapan bu mekan tam da size göre. Bu mekanın menüsü her gün değiştiriliyor ve bu sayede her gittiğinizde farklı lezzetleri tadabiliyorsunuz.

adres: Teşvikiye Mahallesi, Ahmet Fetgari Sokak, No 18/A, Şişli, İstanbul

Fit Bites

http://www.101istanbullezzeti.com/2016/fit-bites.html

Diyet dostu mekanlar arasında en iyilerden biri olan Fit Bites, yaptığı yemeklerde un, şeker ve yağ kullanmıyor. Üstelik servis ettikleri yemeklerin lif, yağ, protein oranlarını da size iletiyorlar. Böylece neyi ne kadar tükettiğinizi takip etme imkanına kavuşuyorsunuz. Lezzetli yemeklerinin yanı sıra şekersiz, unsuz ve yağsız tatlıları da denemeye değer.

adres: Nazmi Akbacı İş Merkezi, Maslak Merkez Mahallesi, Dereboyu Caddesi, No 19/F, Sarıyer, İstanbul

Meg

http://www.megcafe.com/

Her gün değişen menüleriyle, ev yemekleriyle büyüleyen bu harika mekan da sebze severler için ideal. Sebze ağırlıklı bir diyet yapıyorsanız en lezzetli sebze yemeklerini bu mekanda yiyebilirsiniz.

adres: Teşvikiye Mahallesi, Hüsrev Gerede Caddesi, Teşvikiye Fırın Sokak, No 1/A, Şişli, İstanbul

Plus Kitchen

http://www.hiswardrobe.net/2015/04/uniq-bir-gun.html

Diyetin yanı sıra sağlıklı beslenmek isteyenler için de harika bir mekan olan Plus Kitchen, glutensiz ve organik malzemeler kullanıyor. Birbirinden lezzetli yemekleri olan bu mekan daha önce hiç tatmadığınız lezzetleri de sunuyor. Meze, çorba, salata, atıştırmalıklar, sebze yemekleri gibi sayısız yemeğin bulunduğu zengin bir menüye sahip.

adres: Teşvikiye Mahallesi, Ahmet Fetgari Sokak, No 31, Şişli, İstanbul

Pasaj Cook And Book

http://mekan.com/mekan/pasaj-cook-book

Birbirinden lezzetli ev yemekleri yemek istiyorsanız bu mekanı mutlaka ziyaret etmelisiniz. Mis gibi taze sebze yemekleri, lezzetli zeytinyağlıları ile bu mekan İstanbul’daki diyet dostu mekanlar arasında en iyilerinden biri. Menüsü her gün değişiyor ve her gün son derece zengin bir menüyle karşılaşabiliyorsunuz.

adres: Caferağa Mahallesi, Bahariye Caddesi, Şair Latifi Sokak, No 2/A, Kadıköy, İstanbul

Hakkında Damla Akar

avatar
İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

Buna da Göz Atın

tofu nasıl yapılır

Tofu Nasıl Yapılır? Tofu Tarifi

Vejetaryen ve veganların bitkisel ürün tüketme ihtiyaçlarına yönelik olarak oluşturulmuş tofu, bir soya peyniridir. Soya …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir