Bloggerlar Bu Hafta Neler Giymiş?

Merhabalar,

Geçtiğimiz hafta çoğunuzun takip ettiği gibi Mercedes Benz Moda Haftası deyim yerindeyse rüzgar gibi gelip geçti. İstanbul’ un stil sahibi insanları da tabiki şıklık yarışında idi. Hal böyle olunca da benim blogger köşem bu hafta biraz daha kalabalık olacak. Bu hafta Kadınım Mutluyum’ a Alışveriş Cini, Zet Fashion, Moda Cadısı, Deniz Baran, Gamze Biran, Dolapta Ne Var?, Hiç Kıyafetim Yok, Maritsa, What’s Next Eda şıklıklarıyla konuk oluyor.

Bu arada Paris Mda haftasının yankıları da bir yandan devam etti tabi. Dünya’dan kimler kimler var listemde derseniz: bu hafta ilk defa paylaştığım ve karşılaştığım; The Cerry Blossom Girl, aslında severek takip ettiğim ama geçen hafta unuttuğum Garry Pepper, The Smart Flavour var öncelikle. Sonrasında yine Tuula Vintage, The Golden Diamonds, Atlantic Pacific, The Blonde Salad ve tabiki Brooklyn Blonde bu hafta konuklarımızdan.

Sizin zevkle takip etiğiniz ve burada görmek istediğiniz bloggerlar kimler?

 

cherrys-delight-01

Picture 1 of 35

The Cerry Blossom Girl ve Giydikleri - Elbise: Sretsis Ayakkabı: Charlotte Olympia Iphone case : Sretsis Ruj: Sephora “R04 The Red”

Hakkında Ceren Uzuner

avatar
Ceren, hayatı dolu dizgin yaşamyı sevenlerden. Kadın olmanın güzelliğini yaşamayı en iyi bilenlerimizden. Ceren bizimle dilediği her konuda yazmak üzere anlaştı. Biz de olur nasıl istersen dedik. Koyu bir Ezginin Günlüğü tutkunu olan Ceren giyinmeyi, şarkı söylemeyi, gezmeyi, aşık olmayı en çok yazmayı ve bizi seviyor. Biz de onu seviyoruz. Umarız siz de seversiniz.

Buna da Göz Atın

pasta tasarımı önerileri

Söz, Nişan ve Düğün İçin Pasta Tasarımı Önerileri

Son günlerde özel günler için farklı pasta tasarımları yaptırmak son derece popüler. Siz de önünüzdeki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir